Skocz do zawartości

[Odwołanie od ostrzeżenia] [Tobi]

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

✘ Nick: @   TobiONLY MIRAGE #2

✘ Ilość otrzymanych niesłusznie blokad: 1

✘ Powód: Brak znajomości komend sm

Ostrzeżenie dostałem za bana: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? 0 cheaty

Osoba, której dałem bana była osobą, która już wcześniej dostała bana za cheaty na om2, jednakże w systemie jest taki problem, że po 1-2 miesiącach (już nie pamiętam) każdy dany perm na serwerze jest już nie ważny i znika. Ja znałem tą osobą i dałem jej od razu bana. W nick'u były różne znaki stąd znaki zapytania, stąd wklejenie się nick'u oraz czasu w powód. Wiem, że mogłem dać bana po statusie lub ip, szkoda że nie ma dostępu do edycji własnych banów sadge. Jednak czy za taki mały błąd powinienem dostać 2/3 gdzie zaraz mogę dostać degrada, a z adminów jestem najczęściej nie licząc @   rubajjj132ONLY MIRAGE #2, bo ostatnio się spocił i gra dużo, pomijając kwestię toptime:

-najczęściej banuje 

-najczęściej ja jestem na spect

-najczęściej ogarniam graczy wyzywających się na czacie czy to mikro 

-zachęcam do wejścia na forum i składania propozycji jak słyszę, że ktoś ma fajen pomysł

-jestem raczej lubiany na serwerze

-zawsze pomagam, gdy ktoś potrzebuje pomocy 

-praktycznie zawsze jak coś się dzieje to ludzie piszą do mnie o zbanowanie 

-większości osób, które składały podania ja zachęcałem, czy to pomagałem w napisaniu ich

Imo za takie małe potknięcie nie powinienem dostać 2/3, tym bardziej, że jak na obecną chwilę ja najbardziej dbam o serwer, a po kolejnym jest już degrad:|

@   rubajjj132ONLY MIRAGE #2 też daje radę :p

Czekam również na odpowiedź od @ Szablo, ponieważ to od niego dostałem ostrzeżenie, a jego zdanie na ten temat jest tak samo ważne jak moje napisanie tego odwołania. 

Nie wiedziałem, gdzie napisać odwołanie od ostrzeżenia, więc poszedłem na ts3 i dostałem ten link - jeżeli jest nie tam gdzie trzeba to proszę o przeniesienie lub info to napiszę tam, gdzie trzeba. Pozdrawiam i oczywiście liczę na same pozytywy;)

@ debestchodziło mi głównie o jego aktywność, lecz się z tobą w pełni zgadzam

(za to masz warny. Za takie powody)  wiem, że mam za takie powody, jednak uważam, że ostrzeżenie za jedną taką pomyłkę jest przesadne biorąc pod wzgląd starania. A od ostatnich warnów czy to ostrzeżenia 1/3 pomijając tą jedną sytuację, myślę że była poprawa :- 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Tobi
odpowiedź
  • Haha 1
By debest,

Odrzucam

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Właściciel

1. image.png
za to masz warny. Za takie powody

a twój kolega też nie zna komend 

@  rubajjj132ONLY MIRAGE #2
image.png

• Super 1

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.