Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte]Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Dominik
Doświadczenie: Posiadałem na poprzedniej sieci Moderatora
Znajomość regulaminu (0-10): 10
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: Na forum codziennie spędzam na pewno 2 godziny przez pracę, ale w dni wolne jestem spędzić więcej czasu.
Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?:  Nie
Dlaczego Ty miałbyś być Moderatorem?:  Dlatego, że jestem zaufaną osobą, administracja mnie zna, wie na co mnie stać. Posiadałem już tą rangę na wczesniejszym forum i wiem na czym polega ta praca. Jestem ogarnięty i nie będzie ze mną żadnych problemów. Do powierzonych obowiązków podchodzę w 100% profesjonalnie i wykonuję swoją pracę rzetelnie. 
Coś o sobie (min. 100 słów): Mam na imię Dominik, pochodzę z Warszawy i przez większosc życia własnie tam mieszkałem, ostatnio przeprowadziłem się do swojej babci na wies i teraz z nią mieszkam. 19 wiosen już za mną, za miesiąc i 3 dni, skończę 20 lat. Pracuje, jako magazynier niedaleko miejscowosci w której mieszkam. Czasami pogrywam sobie w piłeczkę nożną. Moim najukochanszym klubem jest FC Barcelona <3 

Reklamy: Opłacone

Dziękuje za przeczytanie mojego podania i zapraszam do wypowiadania się. 

Nie interesuje mnie zamykanie i otwieranie tematów. Chcę pomagać, przy forum wewnątrz. Jeżeli mam zaczynać od JM, proszę z miejsca o odrzucenia podania. :

Pozdrawiam, 

TerroR 

Edytowane przez TerroR
  • Super 1

• Zarząd

Poprzedniej sieci???

Jestem na nie...

nie ma 100 słów,

skoro Cię nie interesuje zamykanie/otwieranie tematów to po co chcesz nim zostać? (głównie na tym polega praca moda),

nadal nie wiem czemu chcesz zostać moderatorem,

co najgorsze, nie spełniasz wymagań a się pchasz na posadę...

Edytowane przez kanzeyo

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Będę na nie:

+wiek

-nie ufam Ci 

-brak 100 słów

-pamiętam Cie jako toxica

• Haha 1

Ja jestem na TAK

+Wiek

+Ogarnięty 

+na poprzedniej sieci spisywał się idealnie 
-tylko te podanie 

• Super 2

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Zacznę może od tego.

W dniu 3.12.2019 o 21:34, TerroR napisał:

Nie interesuje mnie zamykanie i otwieranie tematów. Chcę pomagać, przy forum wewnątrz. Jeżeli mam zaczynać od JM, proszę z miejsca o odrzucenia podania. :

• Co to jest w ogóle za postawa? Jeżeli mam zaczynać od JM to mają Cię nie przyjmować? Każdy od czegoś zaczyna, ale widać po tym zdaniu, że jesteś łasy na kolorek :/
  • Otwieranie zamykanie postów to jeden z głównych obowiązków moderatorów i wtedy też pomagasz przy forum wewnątrz.

Posiadałem już tą rangę na wczesniejszym forum i wiem na czym polega ta praca.

• Najwidoczniej, chyba źle wykonywałeś swoją pracę wnioskując po wypowiedzi zacytowanej wyżej.

Doświadczenie: Posiadałem na poprzedniej sieci Moderatora

• A ja zbanowanego i co w związku z tym? Mógłbyś się tu bardziej rozwinąć.

Coś o sobie (min. 100 słów):

• Nie wiem co w tym takiego trudnego, to nawet podczas pisania można sobie wyliczyć.
  • Wymagania wymaganiami gdyż forum widzę nie, że stoi od nie dawna, więc na nie które można przymrużyć oko.

Moim zdaniem ogromnie nie!

Edytowane przez yung adisz
  • Haha 1

Podanie mało przekonujące, twoje wypowiedzi są sprzeczne z tą posadą. Mimo, że to powinno wystarczyć trzeba podać więcej argumentów, więc dodam, że brak postów ;)

Jestem na Nie.

13-07-14_10-53-31-1350-83.png

• Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.