Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina OM #2] [De Saint]

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię:Krzysztof
✘ Wiek:23

Nick:De Saint
 Min. 10 postów:Jest
✘ Min.7 dni stażu na forum:Jest
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h):https://www.gametracker.com/player/De Saint/145.239.23.162:28010/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):
STEAM_1:1:65252556
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]:7
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:Małą liczba i aktywnosc adminow.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):Tak
 Coś o sobie (min.25 słów):Mam na imie Krzysiek mam 23 lata. Byłem juz adminem na tym serwerze i chciałbym znowu pełnic ta funkcje poniewaz irytuje juz mnie ten brak administracji na serwerze gdy jest osoba odpalona.

• Nasz człowiek! 1
By debest,

zgłoś się na ts3

• Moderator

Jestem na TAK 

+wiek

+forum

+gt

+sm

+składka

Co do aktywności administracji zgodzę się połowicznie. Prawdą jest że większa część adminów zaniedbuje obowiązki, jednak ja jestem na serwerze dosyć często, zresztą po toptime nie można stwierdzić inaczej. Jak tylko mam podejrzenie to idę na specta, zaglądnij do bans'ów, trochę tego jest;)

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Właściciel

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.