Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie na opiekuna OM#2 [TAICS]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Imię: Kacper
✘ Nick: 👑TAICS👑
✘ Wiek:14
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: główny- https://www.gametracker.com/player/👑TAICS👑/145.239.23.162:28010/  2 na którym grałem bo nie ogarnołem spacji w nicku- https://www.gametracker.com/player/👑TAICS 👑👑/145.239.23.162:28010/ 
✘ SteamID: STEAM_1:0:540967429
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:  8-10
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?::   Ponieważ gram już długo na serwerze i nie ma żadnego opiekuna 
✘ Coś o sobie (min.40 słów):  Witam jestem Kacper. Uwielbiam grać na PC telefonie itp. Moimi ulubionymi serwerami K4U są AWP+NS I OM#2. Mieszkam w województwie podkarpackim. Moimi zainteresowaniami jest granie zbieranie średnich ocen w       szkole oraz czasem gotowanie takich wybitnych potraw takich jak frytki, schabowy  lub najlepsza mrożona pizza "GUSEPPE". 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez NeesquiK
  • Haha 2
By  Krang,

Może kiedyś. Na dzień dzisiejszy Twoje forumowe zachowanie nie jest do końca takie, jakie chcielibyśmy by było - mniej śmieszkowania, więcej powagi.

AzkyJB3.gif

• Junior Moderator
JM

jestem na małe Tak

+ gt, swoje tu przegrałeś

+ sm

+ forum - jesteś aktywny, co jest ważne 

- wiek, chociaż według mnie nie definiuje on osoby

+/- podanie, do najstaranniejszych ono nie należy (nawet Ci się słowa powtarzają xd "gotowanie takich wybitnych potraw takich jak frytki"

Na pewno będąc opiekunem poprawisz aktywność na serwerze, więc tu się nie przyczepiam. Za to staranność napisanego podania często świadczy o chęciach, więc stąd u mnie małe Tak :D 

• Dzięki! 1

Bill Hader Dancing GIF

• Zarząd
Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.