Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina OM #2] [AxA]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię:Adrian
✘ Wiek:18

Nick:AxA
 Min. 10 postów: Nadrobi się
✘ Min.7 dni stażu na forum: Jest
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/AxA/145.239.23.162:28010/   
Zmieniałem kilka razy nick, więc godzin na tym jednym konkretnym nie mam zrobionych. Ale gdyby zliczyć godziny z wcześniejszych nazw to by było, na tym nicku i tak zaraz dorobię 15 h.
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):STEAM_1:0:172969913
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 6/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Dużo gram na tym serwerze i chciałbym się nim opiekować 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK 11zł
 Coś o sobie (min.25 słów):   Cześć na imię mam  Adrian mam 18 lat interesuje się motoryzacją i piłką nożna oraz sportem ekstremalnym np: szachy, mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim chodzę do klasy 3 technikum. Nie wiem co mam więcej o sobie napisać liczę o pozytywne rozpatrzenie :)

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez Litwin

• Administrator Sieci
AS

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.