Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina Only DD2 1.6] [ajmer powrucil ]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

• Nick: ajmer powrucil ;^) 
  • Doświadczenie w byciu adminem:byłem już na paru serwerach adminem,  mam doświadczenie ;)
  • Znajomość AMXX ( W skali 1-10):7
  • Dlaczego Ty: gram od dziś, topka jest, szczerze da się grać ale też cziterzy się zdarzają, nawet często a adminów nie mam, więc myślę że się przydam ;)
  • Czas jaki dziennie poświęcasz na Cs-a: Cały czas jestem online ;)
  • Kontakt:pw/gg
  • Link do GameTracker'a: Jestem nowy ale wydaje mi się że pomoc się przyda ;D
  • Dofinansowanie serwera 11.07 zł sms [tak/nie]: tak

Logo.png

Edytowane przez ajmer powrucil

• VIP

Założyłem konto specjalnie aby wypowiedzieć się na jego temat. Nie dał bym mu szansy w żadnym przypadku. To jest po prostu kretyn który obraża bez powodu, cały czas się przechwala jaki on to dobry jest. Dodatkowo przecież on dzisiaj pierwszy raz pojawił się na serwerze i co już admin? Większość ludzi go nawet jeszcze nie zna bo nie wróciło z pracy lub nie  miało chwili aby pograć. Nie  ma nawet mikrofonu i podejrzewam że to jest dzieciak bo przynajmniej tak się zachowuje. 

• Haha 1
  • Woow 1

Zauważyłem, że na serwerze spędzasz bardzo dużo czasu, więc przyjmuję cię na okres próbny - Tydzień. Jeżeli nie będzie na ciebie żadnej skargi, zostaniesz przy randze. 

Jeżeli będę widział, że zle się zachowujesz graczy, lub cos w deseń od razu tracisz rangę.

//Przyjęty na okres próbny// Polecam zapoznać się z regulaminem serwera :) 

• Super 1

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.