Skocz do zawartości

CS:GO Compilation #5

Rekomendowane odpowiedzi

• VIP
VIP

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Totalnie przeciętna komplikacja, powinieneś nagrywać z demek tych meczy, bez hudu gry, konsola umożliwia ci wiele innych opcji specjalnie stworzonych dla takich filmów.
Odgłosy strzałów dają ciekawszy materiał, w momencie perkusji powinieneś zdobywać fragi co daje lepszy efekt dla całej komplikacji, wtedy widz ma wrażenie, że muzyka pasuje do filmu.
Takie przejścia ze zmniejszającym się ekranem nie pasują do tego typu filmów.
Bonusik całkiem zabawny.

Jak na ten rok muszę przyznać, że film jest całkiem słaby. Nawet nie chcę oceniać tego w żadnej skali.

• Woow 1
  • +1 1

• Zarząd
Zarząd

W sumie to @ Miksonito  podsumował. ;) Ale tak od siebie powiem, że krótki jest ten filmik jak na kompilację - znajdź mi inną, podobną kompilację która jest dobra i trwa TYLKO minutę. Po drugie, poupychane za dużo krótkich i zwykłych akcji, a po trzecie przejścia są zrobione bez pomysłu. A po czwarte, to jakość przynajmniej u mnie, jest słaba. 

• Dzięki! 1

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Moderator
Moderator

A mi tam się podoba ten filmik styl jak w 2008, ale nie przejmuj się tymi hejterami u góry rób swoje! 

• Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.