Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie na Opiekuna | Vasdal | Surf+rpg |

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Imię: Kuba

✘ Nick:  Vasdal

✘ Wiek: 17

✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Vasdal/91.224.117.81:27070/

✘ SteamID: STEAM_1:1:565929513

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8/10

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?: Jestem aktywnym graczem mam spore doświadczenie, także w byciu kiedyś opiekunem na innej serwerowni. Jestem adminem na tym serwerze już 2 miesiące nie otrzymałem żadnego warna. Brak opiekuna.

✘ Coś o sobie (min.40 słów): Mam na imię Kuba chodzę do 3 klasy technikum na profilu Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Lubię spędzać wolny czas grając lub wychodzić ze znajomymi. Interesuję się motoryzacją a także gotowaniem. Moim największym celem na dziś to kupno motocykla i śmiganie na nim ze znajomymi

PS:

Posty nadrobię w najbliższym czasie.

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Super 2
  • Haha 1

Jestem na tak.

Komunikacja między tobą a innymi jest na dobrym poziomie, nawet jeśli ktoś nie rozumie polskiego to starasz się pomóc po angielsku, bądź wytłumaczyć że robi coś źle.
Doświadczenie jako administrator masz niemałe, co zauważyłem grając na serwerze. Rozpoznanie cheatera do tej pory nie sprawiło ci trudności.
Grasz na serwerze od dawna, więc godzinek masz dużo wyrobionych, a aktywność dalej spora.
Kary dajesz jak na razie sprawiedliwe oraz nie nadajesz ich "bo ktoś ci tak powiedział" lub "tak mi się wydaje", na długość kary nie wpływa z tego co zauważyłem, czy lubisz dana osobe czy wręcz przeciwnie.
Cierpliwość też masz ponad normę, patrząc na to co niektórzy odwalają i nie wdajesz się w wyzywanki.

Jako były administrator na surfie nie miałem jakichkolwiek problemów z komunikacją + zawsze byłeś pomocny.
Myślę, że poradziłbyś sobie na stanowisku opiekuna. Powodzenia.

• Super 1

• Zarząd
Zarząd

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.