Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina Only DD2 1.6] [:D Krzysiek :D]

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick: :D Krzysiek :D
  • Doświadczenie w byciu adminem: Bylem wiele razy adminem na roznych forach, mialem troche przerwy, ale teraz znowu zachcialo mi sie csa i trafilem akurat na wasz serwer, sam mialem tez swoja siec :)
  • Znajomość AMXX ( W skali 1-10): 10(Umiem nawet napisac pluginy, postawic serwer na nowo,na vps, wszystko czego wasza dusza zapragnie :))
  • Dlaczego Ty: Bo jestem bardzo doswiadczonym graczem, w csa gram od 10 roku zycia tak naprawde z malymi przerwami, bardzo czesto na serwer wchodzi reklama lub jakis cziter, a ja mam bardzo duzo czasu do spedzania na serwerze, wiec wyeliminowalbym to wszystko :)
  • Czas jaki dziennie poświęcasz na Cs-a: hmmm to zalezy od dnia i nocy :D Kiedy tylko jestem w domu to gram, kilka h dziennie mysle bedzie :)
  • Kontakt: GG:50268058
  • Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%3AD%20Krzysiek%20%3AD/145.239.237.106:27120/
  • Dofinansowanie serwera 11.07 zł sms [tak/nie]: Tak, jak najbardziej, ale przelew :) Moge wyslac nawet wiecej jesli potrzeba :)

• Super 1

• VIP

To jest podszywka krzyska ;) Pytalem krzydka na serwerze on nic takiego  nie pisal. To nie jego podanie. Ma zalozyc konto  i napisac

Edytowane przez Grubyy
  • Super 1

• VIP

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.