Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM #2] [AxA]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian
✘ Wiek: 18

Nick: AxA
 Min. 10 postów:  Jest
✘ Min.7 dni stażu na forum: Jest
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/AxA/145.239.23.162:28010/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:0:172969913
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 8/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:  Dostałem degrada ale, przemyślałem swoje zachowanie i chciał bym prosić o ostatnią szanse chce pokazać się z dobrej strony i dołożyć cegiełkę jako admin serwera z góry przepraszam całą administracje za swoje głupie i nie stosowne zachowanie.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK/REKLAMY
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Adrian mam 18 lat chodzę do klasy 3T na zawodzie Stolarz. Interesuje się sportem Enduro Poruszam się Corsem 125CC interesuje się także piłką nożną od czasu do czasu lubię pokopać piłkę z swoimi Przyjaciółmi. Moim przyszłym samochodem który chciałbym posiadać jest Audi S6 C7 w sedanie. 

Pozdrawiam 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Haha 1
By Tobi,

Podanie można złożyć 2tygodnie od momentu odrzucenia/przyjęcia poprzedniego 

https://forum.kill4u.pl/topic/10448-podanie-o-admina-om-2-axa/?tab=comments#comment-37052 u ciebie ten czas jeszcze nie minął

• Junior Moderator
JM

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Ll Cool J GIF by reactionseditor

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.