Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM #2] [XZR!]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Łukasz
✘ Wiek:17

Nick:XZR!
 Min. 10 postów:Myslę ze nadrobilem wystarczająco aktywnoscią i postami na forum 
✘ Min.7 dni stażu na forum: rok stażu 
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h):https://www.gametracker.com/player/xzr ! ❤/145.239.23.162:28010/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):
STEAM_1:0:193530061
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]:6
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Często aktywny na serwerze , najcześciej gram w godzinach gdy nikogo z składu administracji nie ma juz na serwerze   
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):10 PLN
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Łukasz , Pochodze z wojewódzctwa  Dolno-Śląskiego , na codzień chodzę do szkoły zawodowowej na kierunku kucharza 1305938867_1f602(Copy).png , pogrywam czasami w fivem , długi czas stażu w cs go pomaga rozróżnić gracza od cheatera , czasami nie ma mnie po 1-2 dni bo dorabiam sobie w pracy ale w weekendy mógł bym nadrabiać aktywnością , mysle ze sprawdze sie na roli administratora serwera :D cieżko mi o sobie pisac ale jak trzeba to trzeba. 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Super 3
By Tobi,

Podanie odrzucam ze względu na małą aktywność w ciągu tygodnia oraz wdawanie się w niepotrzebne kłótnie, chodź to nie jest głównym powodem. Aktualnie mamy dużo aktywnych adminów, a ty niczym specjalnym się nie wyróżniasz, napisz podanie za jakiś czas ;)

+ Wiek

+ staż na forum

+ Wydaje się być ogarnięty 

+ Mikro

+ GT

+ Składka

+ / -  SourceMod  , ale to jeszcze do nadrobienia

Jestem na tak         superpepe

• Super 1

Na tak

+wiek

+/- sm

+gt

+mikro

+ogarnięty raczej

+/- podanie

+forum

+składka

-ortografia, bo czasami odklejony jest

-nieobecność 1/2 dni

Edytowane przez Namexrd
  • Super 1

• Junior Moderator
JM

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Ll Cool J GIF by reactionseditor

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.