Skocz do zawartości

Odbanowany [Odwołanie] ۞ARCH۞

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: ۞ARCH۞

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:0:564298688

✘ Admin banujący: Admin został usunięty

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 10-09-21 13:43 chciałem tylko dodać ze nie odwoływałem się w wcześniej bo po prostu nie  pierwszy serwer na którym dostaje bana bez powodu  a chciałby się odwołać ponieważ chciałbym pograć na tej sieci serwerów ze znajomymi 

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia: nie pamiętam

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: nie wiem 145.239.23.162:28010 to jest ip tego serwera

Edit by @ Tobi: Only mirage #2

✘ Powód bana/mute/gaga: cheaty mimo normalniej gry byłem zgłaszany przez ludzi z mniejszym poziomem skilla. ludzie ci mieli po 30 40 godzin w grze 

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana:  nie posiadam nie do się go już chyba pobrać 

✘ Opis sytuacji*: gram sobie jak zwykle po czym dostaje zreportowany za dobrą grę nie miałem żadnych podejrzanych akcji admin bez urazy ale pewnie nie miał rangi wyższej niż gold dlatego dla niego wyglądało to jak cheaty 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez ARCH4
  • Haha 1

• Junior Moderator

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.