Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina Only DD2 1.6] [Gruby]

Rekomendowane odpowiedzi

• VIP
VIP

Nick: Gruby

Doświadczenie w byciu adminem: Tak, przewinęło się tego sporo od 2011 roku. Zaczynając od małych sieci po duże. Nie pamiętam większości z nich ale mogę wymienić nie które cs-pochylnia wiele razy, fragujemy, grambolubie, rzeźnia ryczywół (bardzo stara sieć), cs-rozpierducha, gameshoot i na prawdę wiele innych. Byłem również aktywnym członkiem amxx.pl w latach 2013- 2015 i posiadałem kilka swoich sieci. 

Znajomość AMXX ( W skali 1-10): 7-8 

Dlaczego Ty: A dlaczego nie? Jestem osobą dojrzałą, stanowczą i bardzo spostrzegawczą. Mam spore doświadczenie które pozwala mi na szybkie rozpoznanie czy ktoś używa programów wspomagających rozgrywkę. Polubiłem serwer i staram się nawiązywać ze wszystkimi dobry kontakt.  Jestem często w godzinach w których nie ma admina bo aktualnie nie pracuje i siedzę w domu. Mogę wejść o każdej porze dnia i nocy. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na Cs-a: 6 - 8 godzin 

Kontakt: PW

Link do GameTracker'a https://www.gametracker.com/player/Gruby/145.239.237.106:27120/    - Grałem też na innym nicku dlatego jest mniej godzin przegranych niż rzeczywiście. 

Dofinansowanie serwera 11.07 zł sms [tak/nie]: Tak oczywiście 

Minimum 16 lat. - JEST

Wchodzenie raz dziennie na forum. - JEST

Znajomość regulaminu serwera. - JEST

Admin musi być wzorem i świecić przykładem. Dodatkowo być lubianym na serwerze. - JEST

Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym i bycie bezkonfliktowym. - ZROBI SIĘ 

Minimum 15h przegrane na serwerze. - WEDŁUG GAMETRACKA NIE MA, ALE JEST NA PEWNO

Posiadanie mikrofonu.  - JEST

Dofinansowanie serwera tzw; składka. - ZROBI SIĘ

• Super 1
  • Lubię to! 1
  • Woow 1

Weteran

Również jestem na TAK 

+Wiek 

+Ogarnięty 

+AMXX

+składka

• Super 2

Jestem Na Tak Chłopak bez konfliktowy Komunikatywny Spędza sporo czasu Na serwerze Lubiany przez Większość Graczy też jest w takich momentach że by się Administrator Przydał Dziękuje Pozdrawiam :)

• Super 1
  • Lubię to! 1

• Zarząd
Zarząd

Jestem na tak:

Spoko chłop, miałem doczynienia z nim na innej sieci.

dojrzały na tę posadę

staż kilkuletni w amxx, administrowaniu

• Super 1

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Weteran

NA TAK

+Podanie

+Wiek

+GT

+Składka

+Amxx

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Weteran

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Edytowane przez TerroR

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.