Skocz do zawartości

Negatywnie [Propozycja MIRAGE#2]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick: Łebshot
✘ Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać): Ostatnio się zastanawiałem nad tym czy może nie zmienić na serwerze rang Faceit na normalne rangi. Co o tym myślicie? Osobiście myślę, że byłoby fajnie :D
 ✘ Materiały (jeżeli masz):-

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Haha 1

• Zarząd

Jestem na nie. Rangi Faceit'owe to poniekąd standard na naszych serwerach i na większości serwerach one obowiązuje, więc nie widzę sensu ani powodów do zmiany. Poza tym, to i tak byłby zabieg kosmetyczny a roboty jeszcze więcej. 

• Nasz człowiek! 1
  • Lubię to! 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Moderator

Jestem na NIE, na wszystkich serwerach zostały wprowadzone lvl faceit, nie ma sensu tego zmieniać. 

• Lubię to! 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Zarząd

yOjOYdY.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Lubię to! 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.