Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o Opiekuna awp+bhop] [VajStiX]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

✘ Minimum 15 lat ✔

✘ Minimum 50 godzin spędzonych na serwerze ✔

✘ Minimalnie 40 sensownych postów na forum ✔

✘ Minimum 14 dni na forum (od daty rejestracji) ✔

✘ Brak ostrzeżeń na koncie ✔

✘ Niekaralność na serwerze ✔

✘ Avatar na forum ✔

✘ Podstawowa znajomość języka angielskiego ✔yes

✘ Duża aktywność na serwerze ✔toptime wbijany praktycznie co miesiąc

✘ Posiadanie admina na serwerze, na który składasz podanie przynajmniej przez 2 tygodnie ✔

Wzór:

✘ Imię:Jakub

✘ Nick: VajStiX

✘ Wiek:19

✘ Link do GT z przegranymi godzinami:https://www.gametracker.com/player/VajStiX/91.224.117.35:27105/

https://www.gametracker.com/player/♡☠VajStiX☠♡/91.224.117.35:27105/

✘ SteamID:  STEAM_1:1:5905266806

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:8/10

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?::

Więc tam chciałbym zostać opiekunem serwera ponieważ myślę że bym podołał tej posadzie bo myślę że na ten moment ja jedyny z 4 adminów jestem najbardziej aktywny oraz pomocny dla wszystkich którzy chcą prosić mnie o pomoc . Chciałbym również dostarczyć jeszcze większe wsparcie dla naszych administratorów oraz chciałbym żeby gracze , którzy wobec mnie nadają się na admina to chciałbym dać im szansę i żeby pomagali starym adminom . Nie mogę oczywiście zapomnieć o pomysłach na serwer bo według mnie jestem bardzo kreatywną osobą , która może wnieść bardzo dużo na serwer .

✘ Coś o sobie (min.40 słów):

Więc tak jak pisałem w podaniu o admina , jestem Kuba mam już 19 lat od niedawna jestem zaręczony i wsumie miałem aż tak bardzo się nie zagłębiać w życie prywatne to postanowiłem napisać o tym że razem z narzeczoną spodziewamy się dziecka (wiem 19lat i już mają dziecko) no ale cóż , interesuje się mega piłką nożną oraz gram w klubie Pogoń Siedlce 4 liga gram na pozycji bramkarza a z dawnych czasów byłem prawym pomocnikiem . Interesuje się również hazardem jak i inwestycje w skiny csgo na początku myślałem że to głupota ale jak się uzbiera konkretna sumka w eq to sporo sianka się bierze za takie coś a co do hazardu to strasznie dużo ostatnio gram w obstawianie meczy jak i walk MMA i wsumie nawet całkiem mi idzie .

Jestem w połowie spokojną osobą ale jak ktoś mnie wyprowadza z równowagi to jestem osobą całkiem inną , jestem równieź pomocny,uczciwy,szczery wobec innych no i tak nie wiem zabardzo co dalej napisać .

(Co do dwóch gametrackerów to jeden jest nick co poprostu dodaje sobie dwa znaczki a drugi to zwykły nick ale jak tak nie można to śmiało to nadrobię no bo praktycznie jestem 5-7 h dziennie )

• Woow 1
By Tobi,

Jeśli masz jeszcze jakieś nicki, z których korzystałeś to dodaj je do podania (gt)

Edited

Tak

+ wiek
+ doświadczenie
+ gt
+ podanie

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.