Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina surf+rpg] [Harnaś]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Igor
✘ Wiek:15

Nick:Harnaś
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h):  https://www.gametracker.com/player/Harnaś/91.224.117.81:27070/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): 76561199227017507
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAk
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7.5
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ większa część społeczności mnie zna i mam z nią dobry kontakt wprowadzę dobrą atmosferę do grona administracji
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): NIE 
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Igor mam 15 lat od pewnego czasu gram na serwerze surf+rpg i postanowiłem że spróbuje dostać się na stanowisko administratora by pomagać społeczności tego serwera żeby gra przynosiła im więcej frajdy i żeby zostali tutaj na dłużej. jestem osobą spokojną i z dużą ilością czasu więc na serwerze będę aktywny dosyć często.

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez GLHF_GameR
  • Lubię to! 1
By Tobi,

Dodaj zwykłe steamID, a nie 64. Znajdziesz je na serwerze wpisując komendę !steamid

jestem na tak

+GT

+mało adminów 

+SM

+/- Podanie

-Forum

ysL02ak.gif

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.