Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o Junior Moderatora] [Blanc!k]

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Moderator

Imię: | Wojciech 
 Doświadczenie:| Brak, ale szybko się uczę i wiem że sobie poradzę 
✘ Znajomość regulaminu (0-10):| 8/10
 Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?:|Tak mniej więcej od 3 do 4 Godzin
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum? :  | Niestety Tak
 Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?:| Ponieważ jest dwóch Junior Moderatorów a przydała by im  się jakaś pomoc.
 Coś o sobie (min. 100 słów): | Mam na imię Wojciech, mam lat 15, jestem narodowości  polskiej. Mieszkam w Województwie Podkarpackim. Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o profilu technik programista. Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku. Mój ulubiony kolor to żółty i zielony. Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak ; biegi, siatkówka oraz sporty ekstremalne takie jak szachy xd.Kocham podróżować i odwiedziłem już wiele pięknych państw. Moją ulubioną porą roku jest lato i zima , ponieważ uwielbiam ciepło i wakacje oraz śnieg i klimat świąteczny w tym same święta. Mam tysiące marzeń do których cały czas dążę , a nawet niektóre z nich zostały spełnione Jednym z nich jest zostanie Junior Moderatorem na tym Forum ;).

• Nasz człowiek! 1
  • Super 1
  • Lubię to! 1
By debest,

nadrób aktywność oraz daj się poznać. Wpadaj na ts/discorda oraz serwery żebyś był bardziej rozpoznawany! 
Napisz kolejne podanie za 14 dni

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

Jestem na nie

-Forum

-doświadczenie

+wiek

@ marcelo i @ Tobi sobie poradzą ; )

ysL02ak.gif

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.