Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina OM #2] [Kubusiowsky]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
✘ Wiek: 18 lat

Nick: Kubusiowsky
 Min. 10 postów: Nadrobię
✘ Min.7 dni stażu na forum: Mam
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h):
https://www.gametracker.com/player/kubusiowsky/145.239.23.162:28010/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_0:0:174071117
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 8
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ bywam na nim dość często, staram się być codziennie po kilka godzin co daje mi duży wgląd  co się dzieje na serwerze, mam już jakiś staż za sobą ponieważ pełniłem funkcję admina na innych serwerach takich jak np. cswild. Mam w grze przegrane ponad 4k godzin i potrafię z łatwością określić czy ktoś ma jakieś "wspomagacze" czy też nie. Łatwo dogaduje się z innymi graczami oraz staram im się pomagać na ile to jest możliwe, z funkcją Admina będzie to łatwiejsze i znacznie wydajniejsze.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK - 10zł
 Coś o sobie (min.25 słów):
Mądry, zabawny mężczyzna tak to ja. Jestem cierpliwy dlatego też trudno mnie wyprowadzić  z równowagi. Nie panikuje w trudnych sytuacjach dzięki czemu z łatwością poradzę sobie z różnymi sytuacjami na serwerze. Kultura u mnie na wysokim poziomie. Mikrofon sprawny, angielski na średnim poziomie ale idzie się dogadać. I posiadam mega duże doświadczenie w tej gierce. Mam nadzieję że tyle wystarczy i moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie! Pozdrawiam ;p

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez kubusiowsky
  • Super 1
By Tobi,

Nie mam żadnych zastrzeżeń, zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej na forum. Witam w administracji om2 ✓

• Moderator

Na tak

+ Wiek
+ SM
+ GT
+ Podanie
- Posty, ale na to myślę, że można przymknąć oko :) 

Na tak

+gt 

+wiek

+komendy

+mój imiennik :D 

• Moderator

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.