Skocz do zawartości

Odrzucone PODANIE O ANTYCHEATA [ŁEBSHOT]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Znajomość ortografii: TAK

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu: TAK

Posiadane 60 postów Posiadanie 45 postów: Niestety nie, ale nadrobię to jak najszybciej

Umiejętność czytania ze zrozumieniem: TAK

Znajomość regulaminu: TAK

Minimum 16 lat Minimum 15 lat: TAK

Brak ostrzeżeń na forum: TAK

Platforma Steam bez bana: TAK

Doświadczenie w ocenie rozpisywaniu demek. TAK

Więcej niż 750 godzin w CS:GO Więcej niż 600 godzin w CS:GO TAK, a dokladnie 1.067h

Nick: Łєвѕнσт

Imię: Kubuś

Steam ID: STEAM_0:0:544798286

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4h, aczkolwiek czasem więcej

Opisz siebie: No to tak, nazywam się Kubuś i mam 17 lat. Chodzę do klasy 3M zawodowej, z zawodu jestem mechanikiem, lubię grzebać w autach, w sumie od dziecka interesowałem się autami, jak to wszystko działa i wgl. Mieszkam na wiosce o której raczej nikt nigdy nie słyszał, ogólnie Warmińsko-mazurskie. Ogólnie jestem bardzo miłym i sympatycznym graczem/kolegą. Mam dobrą opinie wśród graczy raczej. 

Dlaczego akurat Ty?: Moim zdaniem powinienem zostać AntyCheatem, bo lubię oglądać demka i na prawdę jak raczej większość ludzi nienawidzę chaterów. Miałem raz sytuację w, której szczerze nie byłem pewien czy dana osoba cheatuje, więc potem pobrałem demko i obejrzałem. Takie sytuację bardzo rzadko się u mnie zdarzają, ale zdarzają. Raczej staram się być surowy i nie ulegać innym po słowach typu "proszę, już nie będę" czy coś w tym stylu, wiem, że każdy zasługuje na drugą szanse, ale gdy zdarza się to pomimo ostrzeżeń to nie ma wyjścia. No i oczywiście chciałbym pomóc dla @  focus  i @  Szablo

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Nie, aczkolwiek obiecuje, że ogarnę ten temat :D 

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: A kiedyś jak byłem w waszym wieku to grało się na popularnych Ezfragsach :D 

Kontakt: Ts3, steam, forum 

Życzę wszystkim spokojnej nocy i dużo zdrówka :D 

Pozdrawiam całą rodzinkę Kill4U :* 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Super 1
  • Haha 1
By  Krang,

Oh god. Nie pisz podania po podaniu. Jak Ci zależy, to się przyłóż do aktywności i wymagań. Wcześniej na JMa, teraz AC. Zdecyduj się i napisz za jakiś czas. 

• Weteran

na nie
-brak szacunku -> masz 17 lat, a piszesz "A kiedyś jak byłem w waszym wieku to grało się na popularnych Ezfragsach :D", w moim wieku to ty jeszcze nie byłeś, nie porównuj wszystkich do siebie,
-brak doświadczenia z sb,
-dziecinne zdrabnianie swojego imienia, co oznacza brak powagi przy pisaniu podania na rangę AC,
-aktywność na forum.

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• +1 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.