Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM #2] [AxA]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian
✘ Wiek: 18 

Nick: AxA
 Min. 10 postów: jest 10 postów
✘ Min.7 dni stażu na forum: Jest
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/AxA/145.239.23.162:28010/b/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie)  
STEAM_1:0:172969913
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7,5/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Bywam dość często na serwerze staram się być codziennie po, minimalnie 2h sporo widzę co się dzieje na serwerze i naprawdę chciałbym pomóc jako admin. Zazwyczaj odpalam CS tylko, po to, żeby wejść pograć na Serwerze, ponieważ są tam osoby, które naprawdę Lubię i miło się gra na tym serwerze. Są osoby, które są problematyczni, ale staram się ich olewać, żeby naprawdę fajnie się dla mnie i zarówno dla innym graczy tego serwera. 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK-Reklamy
 Coś o sobie (min.25 słów): Cześć, mam na imię Adrian chodzę do klasy 3T Mam różne zainteresowania, sport elektronika stolarstwo gotowanie informatyka muzyk, no i oczywiście E-sport. Mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim niedaleko Miasta „Giżycko” bardzo żywe miasteczko szczególnie w lecie jak jest sezon wtedy sporo ludzi zjeżdża się na wakacje. :) Po szkole chciałbym Pracować jako kurier bardzo miła praca, w której Można poznać sporo miłych ludzi. :)

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Na Tak 

+wiek

+sm

+mikro 

+posty

- zbyt dużo wulgaryzmów i brak kultury, mam nadzieję, że się poprawisz

• Moderator

Piszesz o problematyczności niektórych graczy na serwerze, co uznaje za hipokryzję ponieważ, gdy dałem Ci szansę na poprawę tuż przy mnie wyzywałeś się z graczami na innym serwerze. Jestem na nie /

• Wrr 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Moderator

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.