Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o Junior Moderatora] [Blanc!k]

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Moderator

linia-ruchomy-obrazek-0124.gif

Wymagania:

- 100 sensownych postów    szybko je nadrabiam więc wydaje mi się że nie będzie z tym problemu.
- 2-miesięczny staż na forum 
- wiek min.15 lat
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, ✔
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, 
                                                 - dobra opinia wśród użytkowników, ✔     Wydaje mi się że jest dobra
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym',

Wzór:

✘ Imię: Wojciech
✘ Wiek: 16
✘ Doświadczenie: Brak Ale szybko się uczę i nadrobię zaległości.
✘ Znajomość regulaminu (0-10): (8-10)
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: 4-6h
                                               ✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Tak od @ Tobiasza  Kochanego Za dodawanie a nie edytowanie postów, to były piękne początki. @n3LLy
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?:Ostatnio staram się nadrabiać aktywność, czasami na ts3/dc Wbiję pogadać. Aktualnie Junior Moderatorem Jest tylko @ marcelo więc przyda mu się jakaś pomoc.
✘ Coś o sobie (min. 100 słów):

To jak już pewnie każdy wie mam na Imię Wojciech dziś są Moje urodzinki więc mam 16 lat  jestem narodowości  polskiej. Mieszkam w Województwie świętokrzyskim.  Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku. Mój ulubiony kolor to żółty i zielony. Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak ; biegi, siatkówka oraz sporty ekstremalne takie jak szachy xd . Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o profilu technik programista. Moją ulubioną porą roku jest lato i zima , ponieważ uwielbiam ciepło i wakacje oraz śnieg i klimat świąteczny w tym same święta .Kocham podróżować i odwiedziłem już wiele pięknych państw. Staram się pomagać jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Mam tysiące marzeń do których cały czas dążę , a nawet niektóre.

Miłego dzionka mordeczki pozdrawia was @   BlancikSURF+RPG:peepoDJ:

Edytowane przez Blancik
  • Super 3

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

Jestem na TAK

+wiek

+Podanie

-forum

-doświadczenie

Można dać ci szanse. Czemu nie?

Powodzenia<3

Edytowane przez RIP15
  • Super 1

ysL02ak.gif

• Moderator

Jestem na NIE - jak na razie 

-na siłę nabijasz posty, postaraj się być bardziej naturalny, podziel się jakąś fajną piosenką, pasją, może napisz za jakiś czas podanie na np. redaktora i dopiero później na wyższą rangę

Na razie wyrobiłeś sobie w moich oczach desperanta, próbującego na siłę wejść na rangę, mieć wymagania to mieć wymagane (już skrócone, bo było 125) 100 postów

Zrobisz wymagania, z czasem nauczysz się poruszać się po forum, poczytaj regulamin, możesz popytać się innych na ts, o to co robi junior mod etc. 

Na razie jestem na NIE, daj sobie trochę czasu i nic na siłę! 

• Lubię to! 1
  • +1 3

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Jestem na Nie.
-Doświadczenie
-zamiast posiedzieć jeszcze trochę na forum, to nabijasz posty i piszesz podanie tylko dlatego, bo zostały 2 miejsca i widzisz, że zaraz ich zabraknie. Jeżeli nie będzie go dla ciebie, to trudno, poczekasz chwilę. To nie są wyścigi tylko ranga moderacyjna,  na którą potrzeba osób odpowiedzialnych i spełniających wymagania, a samym nabijaniem postów pokazujesz, że nie jesteś osobą cierpliwą i spokojną, tylko raczej lekkomyślną i sprawiającą wrażenie działającej pod wpływem emocji. A na forum nie jesteś jakoś bardzo długo i nie wszyscy cię znają, więc polecam ci trochę bardziej zaznajomić się najpierw z czym to się je i dopiero napisać podanie.

• +1 1

spacer.png

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

• Super 1

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.