Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie o admina OM#4

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek
✘ Wiek: 19

Nick: Fresh
 Min. 10 postów: Nie mam, nadrobię
✘ Min.7 dni stażu na forum: Tak
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/毛布 Fresh ハム/31.6.69.120:27015/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:0:599918341
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ gram w godzinach w których nie ma za bardzo innych adminów, a na serwerze jest dosyć dużo cheaterów i trolli, w dodatku jestem pomocny i cierpliwy. 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Tak 5zł
 Coś o sobie (min.25 słów): Kocham Steeza, jego brata i ciebie Bidon. A poza tym to jestem fajnym człowiekiem. <3

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Moderator

Jestem na Nie 

- nie masz wymagań

- ostatni raz na serwerze byłeś 23 grudnia

-słabe podanie

• Lubię to! 1
  • +1 4

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Junior Moderator

Jestem na NIE!

słabe podanie (-)

Aktywność  (-)

napisałeś że nadrobisz posty,  @ NeesquiK 4 Listopada 2021 w podaniu napisał ci żebyś nadrobił aktywność i posty ty nie zrobiłeś kompletnie nic.

• +1 1

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

Jestem na NIE

ZSQxkK6.png

-Pan @ NeesquiK napisał ci żebyś poprawił aktywność po ponad dwóch miesiącach, nie zrobiłeś kompletnie nic. I jeszcze piszesz "Nie mam, nadrobię". Szanujmy się...

-Na serwerze nie było cię od 23 Grudnia i ty chcesz zostać adminem?!

-Podanie napisane na kolanie, nie wiem jak rozumiesz "coś o sobie", ale to oznaczy, że masz się opisać w minimum 25 słowach, ty opisałeś się, chociaż nie wiem czy to można nazwać opisaniem się w 12. 

Link do wikipedii co powinien zawierać opis i jak go poprawnie zapisać.

Napisałeś, że masz 19 lat, a nie jeden 12 latek lepiej, by napisał. Szkoda gadać...

+GT

~RIP

• +1 3

ysL02ak.gif

Jestem stanowczo na NIE

------podanie
-grasz rzadko na serwerze 
-brak poprawy jeśli chodzi o aktywność
-rozpowiadasz na serwerze że jak dostaniesz admina to mnie zbanujesz/zdegradujesz czego byś nie mógł zrobić

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.