Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] coco rico

Rekomendowane odpowiedzi

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry:coco rico

✘ Twój Steam ID:STEAM_1:0:632697132

✘ Admin banujący: @ Tobi

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga:01-06-22 04:15

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia:dokładnie nie pamiętam wiem ze bylem wtedy 1vs 3 i ugrałem 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:KILL4U [PL/EU] [#2] Only Mirage !vip !ws !knife @pukawka.pl

✘ Powód bana/mute/gaga:wallhack

✘ Link do demka, na którym otrzymałeś bana (*KLIKNIJ TUTAJ*)http://751613.node52.pukawka.pl/dem-de_mirage-1641437551-1641439393.zip

✘ Opis sytuacji:grałem sobie meczyk tak o byłem se 1vs3 zabiłem se dwóch normalnie i biegłem se na b jestem w kuchni i peekuje  na ziomka przy side i to chyba ze tego peeka bana dostałem 

Edytowane przez mitomanXD

• Moderator

Może się wypowiem, tak dostałeś bana za peek na exit'cie idealnie wcelowujac się w głowę, wcześniej oglądał Cię kolega z Twojej drużyny, ponieważ gadaliśmy na ts i też wydawałeś mu się podejrzany, według mnie posiadasz wallhack'a i przekonały mnie do tego 3 dziwne akcje. Werdykt zostawię w rękach @  AntyCheat , pozdrawiam.

• Nasz człowiek! 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Zgadzam się z werdyktem @ Tobi

Nie dostajesz UB.

~RIP

• Nasz człowiek! 1

ysL02ak.gif

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

ysL02ak.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.