Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie na JM] Lucyfer69

Rekomendowane odpowiedzi

• VIP

X4XnHlL.png

✘ Imię:Jakub
✘ Wiek:16
✘ Doświadczenie: Mam dosyć spore doświadczenie ponieważ już byłem junior moderatorem 
✘ Znajomość regulaminu (0-10): 8
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: jestem w stanie poświęcić 4godziny dziennie 
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: nie 
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?: Chciał bym zostać moderatorem ponieważ mam dosyć spore doświadczenie chciał bym także wprowadzić miłą atmosfere i pomóc w rozwoju sieci 
✘ Coś o sobie (min. 100 słów):witam jestem Jakub, mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim we . Aktualnie uczę się w drugiej klasie zawodówki na kierunku elektryk . lubie  gry komputerowe (CS:GO, GTA V, WoT, Among Us, The Forest, Valorant  (bo jednak cs po 14h grania dziennie zaczyna się nudzić). Ogólnie jestem wysokim brunetem z piwnymi oczami. Lubię często wychodzić ze znajomymi szczególnie często wychodziłem na wakacjach lecz teraz rozpoczęła się szkoła i jest lekki problem z wyglądem tego w oczach moich rodziców:P więc wychodzę tylko weekendami. Z powodów zdrowotnych przez jakiś czas miałem problem z graniem lecz już jest git. Przez koniec kwarantanny i rozpoczęcie szkoły moja obecność trochę się pogorszyła lecz na spokojnie do nadrobienia. Lubie często wyjeżdżać gdzieś z rodziną lub znajomymi lecz ostatnio jest to minimum ponieważ wiadomo "obowiązki oraz nauka".

Edytowane przez Lucyfer69
  • Nasz człowiek! 1
  • Haha 4
By Turtle,

Rekrutacja zamknięta. 

• Moderator

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.