Skocz do zawartości

Negatywnie [Propozycja MIRAGE#4]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick: The robot
✘ Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać): Zablokować bronie typu Negev, M249, SCAR-20, G3SG1
✘ Materiały (jeżeli masz): Na serwerze jest jeden wielki spam przez bronie wymienione powyżej. Ludzie wychodzą z serwera ponieważ uznają że nie da się grać.

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez TheRobot

• Moderator

Jestem na Tak

Na om2, którego jestem opiekunem tych broni nie ma i panuje porządek, nikt raczej na to nie narzeka. W życiu bym tego nie zmieniał bo są trolle takie jak @ TAICSxD, które by ciągle z negeva ace'y robiły. Pozdrawiam

• Super 1
  • +1 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Jestem na Tak

Granie z tych broni powoduje u graczy niechęć do grania i wychodzą w trakcie meczu a tego nie chcemy. Lepiej żeby tych broni nie było wtedy będzie panował porządek i nikt nie będzie wychodził podczas meczu przez że ktoś gra negevem czy scarem.

• Super 1

Jestem  na TAK!

Ponieważ granie z tych broni psuje rozgrywkę oraz zniechęca pozostałych graczy do gry, gdzie z czasem ludzie wychodzą (gdzie tego oczywiście nie chcemy).

Edytowane przez FADE
  • Haha 1
By Tobi,

Dodaj dłuższą wypowiedź.

Stream FADE music | Listen to songs, albums, playlists for free on  SoundCloud

• 2 tygodnie później...
  • Właściciel

yOjOYdY.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.