Skocz do zawartości

Odrzucone [Zbanowany] [Odwołanie] [Majczu]

Rekomendowane odpowiedzi

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry:Majczu

✘ Twój Steam ID: STEAM_1:0:562803318

✘ Admin banujący:Tobi

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga:11.02.2022 Godzina:18:49

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia:

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:AWP+NS+BHOP

✘ Powód bana/mute/gaga:przetrzymywales kredyty osobie z aktywnym banie na vpn

✘ Link do demka, na którym otrzymałeś bana (*KLIKNIJ TUTAJ*)

✘ Opis sytuacji:Wygladało to tak dostalem 20k od sevena wygralem 200k pózniej dałem konikowi 10k potem wygrał ponad 100k i dal mi profit 70k i jeszcze pózniej wygral kolejnego jacka o 70k dal mi 30k potem dostal bana

• Moderator
37 minut temu, Majczu napisał:

20k od sevena wygralem 200k pózniej dałem konikowi 10k potem wygrał ponad 100k i dal mi profit 70k i jeszcze pózniej wygral kolejnego jacka o 70k dal mi 30k potem dostal bana

Jakie znaczenie ma to ile wygrałeś i z kim? Chodzi o to, że gracz o wcześniejszym nicku FAJNY KONIK dostał bana perma za handel walutą serwerową, zdążył wysłać komuś kredyty (tobie, albo komuś innemu), które ty dla niego trzymałeś, mimo że wiedziałeś o jego permie i o tym, że gra na multi z VPN, dowód -->

srDFiAx.png

Bana dostałeś słusznie, pozdrawiam.

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Junior Moderator

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.