Skocz do zawartości

Odrzucone PODANIE O ANTYCHEATA [ŁEBSHOT]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Znajomość ortografii 

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu 

Posiadane 60 postów Posiadanie 45 postów 

Umiejętność czytania ze zrozumieniem 

Znajomość regulaminu 

Minimum 16 lat Minimum  

Brak ostrzeżeń na forum 

Platforma Steam bez bana 

Doświadczenie w ocenie rozpisywaniu demek. 

Więcej niż 750 godzin w CS:GO Więcej niż 600 godzin w CS:GO 

Nick: Łєвѕнσт

Imię: Jakub

Steam ID: STEAM_0:0:544798286

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Od pon do pn 3-4, ale w weekendy dłużej

Opisz siebie: No to tak. Nazywam się Jakub i mam 17 lat. Chodzę do 3 klasy zawodowej na profilu mechanik samochodowy. Interesuję się mechaniką, ale hobbystycznie też składam komputery. Nie mam raczej zamiaru pracować w zawodzie. Po skończeniu szkoły mam w planach wyjechać za granicę, bo nie ukrywajmy, że w Polsce nie ma dobrze płatnej pracy. Mieszkam z rodzicami i z rodzeństwem w domku jedno rodzinnym. W przyszłości mam zamiar pracować jako kierowca tira, od dziecka mnie to kręciło i bardzo interesowało. Jestem chłopakiem z depresją jak większość nastolatków w tych czasach. Borykam się z tym od 1.5 roku. Mam rodziców którzy mnie w tym wspierają oraz co ważne dziewczynę, która również wspiera mnie tak bardzo jak to jest możliwe. Ogólnie jestem bardzo miłą i sympatyczną osobą, nie jestem konfliktowy. Wolę raczej porozmawiać niż używać rąk, no chyba, że w ostateczności. Myślę, że to tyle o mnie. Dodam, że bardzo chciałbym spróbować tej rangi i myślę, że się sprawdzę no i oczywiście chciałbym pomóc dla @ fcs @  Szablo  oraz @R_I_P 

Dlaczego akurat Ty?: Bardzo lubię oglądać demka w, których jest podejrzenie, że ktoś cheatuje. Nienawidzę tak jak wszyscy cheaterów więc chcę zrobić porządek razem z chłopakami. Z resztą tu nie chodzi tylko o cheaterów. Ludzie są różni więc ile osób tyle opinii. Do sprawy staram się podejść obiektywnie. Staram się wysłuchać obu stron i podjąć dobrą decyzję. Mam dobrą opinię wśród graczy(tak mi się bynajmniej wydaje) 

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Nie, aczkolwiek dogadałem się, że zostanę wyuczony na temat SourceBans i sam też będę chciał się nauczyć

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Ezfrags, ale widziałem dość często jak ludzie grali więc potrafię odróżnić normalną grę od cheatów 

Kontakt: TS3, FORUM, STEAM, Ewentualnie mogę podać FB 

• Super 1
By debest,

Administracja była na NIE

• Junior Moderator

Na Tak

+podanie

+wiek

+posty 

+sb

+znajomość regulanimu

• Dzięki! 1

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.