Skocz do zawartości

Odrzucone [Zbanowany] [Odwołanie] [youtuber]

Rekomendowane odpowiedzi

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry:youtuber

✘ Twój Steam ID: https://s.team/p/gqqf-ntmv/rhbwqqdg

✘ Admin banujący: tobi albo suli albo dave nwm dokładnie 

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga:19.00

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia:nwm nie pamiętam 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: AWP-NS-BHOP

✘ Powód bana/mute/gaga:multi

✘ Link do demka, na którym otrzymałeś bana (*KLIKNIJ TUTAJ*): to ja mam klipować to że dostaje bana ? no nwm

✘ Opis sytuacji: dostałem bana za mutli chociaż 1 konto na kturym byłem na tym serwie to było 1rok albo 2 które straciłem założyłem nowe konto kupiłem prime i se znalazłem wasz serwer więc se pogralem i bana za multi dostałem czkam na un bana 

• Moderator

Bana za multi dostałeś dlatego, że otrzymałeś jeszcze wcześniej bana ode mnie na 7dni za kulturę i najwidoczniej próbowałeś wejść na serwer z innego konta. Skoro nie jest to odwołanie od bana za kulturę, to rozpatruje negatywnie, swoje musisz odczekać.

Edytowane przez Tobi

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Moderator

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.