Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie na Opiekuna] [Blancik] [Surf+rpg]

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Moderator

Wymagania:

✘ Minimum 15 lat ✔
✘ Minimum 50 godzin spędzonych na serwerze ✔
✘ Minimalnie 40 sensownych postów na forum ✔
✘ Minimum 14 dni na forum (od daty rejestracji) ✔
✘ Brak ostrzeżeń na koncie ✔
✘ Niekaralność na serwerze ✔
✘ Avatar na forum ✔
✘ Podstawowa znajomość języka angielskiego ✔
✘ Duża aktywność na serwerze ✔
✘ Posiadanie admina na serwerze, na który składasz podanie przynajmniej przez 2 tygodnie ✔

Wzór:

✘ Imię: Wojciech
✘ Nick: @   BlancikSURF+RPG
✘ Wiek: 16
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.81:27070/top_players/?query=Blanc!k
✘ SteamID: STEAM_0:1:609627688
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 9-10
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?::Ponieważ jestem aktywnym oraz pomocnym adminem, już nabrałem doświadczenia więc uważam że nadaję się na opiekuna, nigdy nie było skarg skierowanych w moją stronę co utwierdza w przekonaniu że nadaję się na to stanowisko. Jestem uczciwy wszystkich traktuję jednakowo. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia i nie zamierzam go dostać , Jestem aktywny na forum i od czasu do czasu wbiję pogadać na ts.

Gdy ktoś mnie prosi o pomoc staram się pomagać.
✘ Coś o sobie (min.40 słów) : Jestem narodowości  polskiej. Mieszkam w Województwie świętokrzyskim.  Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku. Mój ulubiony kolor to żółty i niebieski Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak ; biegi, siatkówka oraz piłka nożna . Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o profilu technik programista. Moją ulubioną porą roku jest lato i zima , ponieważ uwielbiam ciepło i wakacje oraz śnieg i klimat świąteczny w tym same święta .Kocham podróżować i odwiedziłem już wiele pięknych państw. Staram się pomagać jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Mam tysiące marzeń do których cały czas dążę , a nawet niektóre zostały spełnione

@ Vasdal   @   FilecikSURF+RPG 

• Super 2
  • Woow 1

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

• Moderator

Jeśli dobrze znasz regulamin, będziesz uważał, aby nie robić błędów, uzupełniał listę administracji, to jestem za daniem Ci szansy.

Czas pokażę, czy się nadajesz, a obecny opiekun robi nie za dużo.

+ interesujesz się życiem forum j serwera 

+ sm, ale tu nie jestem pewien 

- ostatnia aktywność na serwerze 

Edytowane przez Tobi
  • Dzięki! 1
  • +1 2

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Powiem tak jeśli znasz regulamin i tak jak w podaniu napisałeś ze pomagasz to dobrze a teraźniejszy opiekun nie robi za dużo to jestem za tym żeby dać szanse 😀

+interesujesz się życiem forum j serwera 

+ sm raczej powinien znać jak jest adminem

- ostatnia aktywność na serwerze 

• Dzięki! 1

Moim zdaniem nadajesz się na ową rangę, zawsze jak wchodzę na Surfa to jesteś na serwerze. @ Vasdal'a praktycznie nie ma na serwerze.

+Znasz regulamin i komendy.

+Podanie napisane bardzo estetycznie. (Następnym razem dodaj jakieś kolorki, żeby ładniej wyglądało)

Jestem na TAK

Powodzenia <3

• Super 1

ysL02ak.gif

• Zarząd

Twoja aktywność na forum daje negatywne znaki, wielokrotnie byłeś karany warnami i nie wyniosłeś z nich żadnych lekcji ani nie nabrałeś pokory. Jeżeli chodzi o aktywność obecnego opiekuna @ Vasdal, niedoszły do mnie żadne negatywne słuchy. Podanie odrzucone.

Edytowane przez Krang
  • Lubię to! 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

• Przykro mi 2

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.