Skocz do zawartości

Negatywnie [Propozycja MIRAGE#2]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick:De Saint
✘ Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać):Jesli jest taka mozliwosc zmiana zeby mozna bylo dostawac punkty gdy na serwerze jest minimum 4 graczy(wtedy nie bylo by takich sytuacji jaka miala ostatnio miejsce chodzi o Filava)
✘ Materiały (jeżeli masz):

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez Saint
  • +1 2

Jestem na tak

Taka sytuacja jaka wystąpiła nigdy nie powinna mieć miejsca, więc myślę, że to dobra propozycja.

• Moderator

Jestem na NIE, jak ludzie grają sobie w nocy ze znajomymi, albo po prostu jest mało graczy, to czemu niby mieli by za to nie dostawać punktów? Jeśli jest taka sytuacja jak z FILAVEM to został ukarany i już nigdy nie dostanie Vip'a za top'ke, czy TopTime. Nawet ja czasem gram se z @  Szablo , @ SkilleN i @ fcs o 2 w nocy, gdzie nie ma graczy i se rywalizujemy. @ Właściciel @ Zarząd ~ propozycja do odrzucenia.

• Lubię to! 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Właściciel

yOjOYdY.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.