Skocz do zawartości

Negatywnie Propozycja SURF + RPG dot. obrażeń z noży

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

✘ Nick: @ BartexPL

✘ Czego dotyczy propozycja: Po najbliższym resecie serwera całkowicie wyłączyć obrażenia z noży. Gracze nadużywają tej broni.

Np.: W połączeniu z "lodowym impulsem" stajesz w miejscu i zazwyczaj możesz tylko czekać na swój koniec, bo przeciwnik już lata wokół ciebie wbijając ci kolejny raz nóż w plecy. Jest to niezbalansowane.

Gdyby zmiana została wprowadzona gracze mieliby większe szanse na wbicie wyższego levela nie grając od początku miesiąca.

✘ Materiały: Dobrym dowodem na ogromne ilość fragów z noży są screeny z "topweapon" z bieżącego miesiąca.

Topweapon z kosy:
YDBi23R.png

Dla porównania
Topweapon z Deagla:
i5QQAbN.png

Topweapon z AWP:
OAN5Jb7.png

A Wy co o tym sądzicie @ Vasdal @   Admin CS:GOSURF+RPG?

Edit: @ altair001  przykład podałem jako jedną z taktyk stosowych przez graczy.

Co do Antidote, nie lepiej wykorzystać punkty na zwiększenie ilości zadawanych obrażeń, posiadanego hp i pancerza czy rozwinąć umiejętności "wampir"? Odpychające kule raczej nie pomogą Ci załatwić przeciwnika "na raz" jeżeli nie masz ulepszonych obrażeń.

Poza tym powyższe screeny pokazują, że gracze i tak preferują grę kosą niż większością innych broni. 

Edit2: Wydaje mi się że to podchodzi pod nadużywanie mechanik tej gry. Pozwala wbić topkę bez korzystania z innych broni i odbiera możliwości awansu dla nowych graczy. Zmiana wprowadziłaby urozmaicenie gry na serwerze poprzez korzystanie z innych broni. Odświeżyłoby to styl gry na surfie.

Edit3: Tak. Kosa nie jest trudna do skontrowania i kredyty już łatwo wpadają gdy już mocno ulepszysz umiejętności. Ale zdecydowanie podwyższa to próg wejścia i uniemożliwia nadrobienie punktów dla graczy którzy nie grają przez cały miesiąc po kilka godzin dziennie.

Edit4: Np.: autocampy są zablokowane, a jakoś nikt nie narzeka. Pay2win to nigdy nie jest dobre rozwiązanie.

Edit5: @ nat123 "To tak jakby wylaczyc ak47 bo gracze naduzywaja tej broni, dam nizej ss'a."
Według mnie kałach to ikoniczna, najlepsza (i prawdopopodobnie) statystycznie najczęściej wybiera broń cs. Screen pokazuje, że stosunkowo nie dużo mniej osób gra z kosy niż z takiej skillowej broni jak ak.

"kosy przynajmniej moze ugrac na pierwszego hita i zabic," - tak, można gdy ma się już rozwinięte rpg.

Jeżeli sądzisz że balans innych broni nie jest zachowany napisz o tym osobną propozycję. 

Przypominam że " Zmiana wprowadziłaby urozmaicenie gry na serwerze poprzez korzystanie z innych broni. Odświeżyłoby to styl gry na surfie.".

Edytowane przez BartexPL
  • Nasz człowiek! 1
  • Super 3
  • Haha 2
  • +1 1

RmURLZK.png

Witam Po to jest taki rpg jak Antidote które zmniejsza działanie lodowej kosy i poza tym sa odpychające kule więc nigdzie nie widzę problemy w kosie.

Jeżeli zostaniesz raz trafiony odpychającym pociskiem i masz wyciągniętą kose z reguły dedasz :).

Poza tym powyższe screeny pokazują, że gracze i tak preferują grę kosą niż większością innych broni. (więc jak gracze preferują grę  kosą to po co ja wyłączać).

sam często spotykam  na graczy którzy grają z kosy i wystarczy 1 strzał by go zatrzymać  i zabic o koszt rpg obrazen  jest mały,

Na serwerze się szybko zdobywa rpg wieć  nie widze że by gracze nie mogli ulepszyć odpychających na 1 i obrazen na max 

również jest rpg taki jak zamrazający pistolet ktory zatrzymuje w miejscu więc jest wiele sposobów na graczy którzy grają z kosy tylko wystarczy pomyśleć z mojego punktu widzenia kosa jest straszne łatwa do skontrowania.@ BartexPL

gracze powinij sami decydować z czego będą grać a nie zabierać im ten wybór a jak ktos nie ma czasu na gre po to są rpg które można kupić i vip który ułatwia gre

Edytowane przez altair001
  • Lubię to! 1
  • +1 1

Jestem na nie,
bardzo przepraszam, ze na tej edycji zawitalo pare osob, grajacych tylko nozem z innej sieci, wiecej takich nie zaprosze.
Zabijanie z kosy nie jest takie latwe, no chyba ze masz movement silvera i jestes latwym celem ale to juz twoj problem.
Osobe grajaca z kosy mozna w latwy sposob zatrzymac chociazby "odpychajacymi" 1 strzal z broni / granat (np molo w ktorym typ sie ruszyc nie bedzie mogl), zreszta sa podpalajace pistolety i granaty, oraz zamrazajace, antidotum na drugim wystarczy by uciec przeciwnikowi spod lodowej kosy  tak, by musial juz ciebie gonic i ciezko by bylo mu druga kose trafic, a antidotum tak czy siak ci sie przyda gdyz podpalajacy pistolet potrafi byc irytujacy.

Ten serwer stal sie ostatnimi czasy jednym z lepiej grywalnych polskich surf+rpg (chodzi mi tutaj o community, liczbe osob etc.)
Wiec nie widze sensu blokowac broni, z ktorej duzo osob gra mimo tego, ze nie umie.

"Gracze nadużywają tej broni."
To tak jakby wylaczyc ak47 bo gracze naduzywaja tej broni, dam nizej ss'a.
Jak na moje sensu brak, get good and stay mad.

Nie no dobrze wywalny kosy bo naduzywaja, zostawmy pm i berety na ktore gracz, szczegolnie nowy calkowicie nie ma szans gdy ktos ma wiekszy lvl XD, na kosy przynajmniej moze ugrac na pierwszego hita i zabic, ja tak osobiscie robie :).
Pompy tez zostawmy, szybkostrzelnosc na 10, vampir na 10, 500hp i lecimy, duzo nam gracze zrobia gdy my im z 30 metrow walimy heady po 300hp.

Edit: @ BartexPL
"kosy przynajmniej moze ugrac na pierwszego hita i zabic," - tak, można gdy ma się już rozwinięte rpg."
-starczy ci nawet samo zamrazajace ostrze by zabic 1v1 na kosy osobe z 500lvl, kwestia pierwszego hitu :))
-gracze i tak korzystaja z kazdej broni po trochu, oczywistym wyborem jest kosowanie free killi dla xp/punktow oraz granie z ak niz z pistola

image.png.44c691b76a6b126cd3a90bbaf77cfb25.png

Edytowane przez nat123
  • Haha 1
  • +1 1

• 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

yOjOYdY.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.