Skocz do zawartości

Skrócony [Odwołanie od bana ] [???Tel3tubis???]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:???Tel3tubis???

✘ Twój Steam ID: STEAM_1:1:639536782

✘ Admin banujący:Tobi

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga:01.31 20:48

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:awp+ns+bh

✘ Powód bana/mute/gaga:kupowanie kredytów z nieoficjalnych źródeł

✘ Opis sytuacji:dostałem bana niesłusznie ponieważ,dałem ziomkowi skiny które miałem z gry albo z jakiejś strony dostałem po koleżeńsku 100 k które odrazu wróciły do właściciela kredytów {mowa o zakolaku}oczywiscie oddalem te kredyty

Edytowane przez kluchatoja298

• Zarząd

Na logikę, składając fakty:

Dałeś x jakieś skiny, coś wartościowego, po czym x ci dał "za to" jak Ty to nazwałeś, po koleżeńsku 100k. Więc to wygląda na jedno, gdybyś po prostu kupił kredyty z nielegalnego źródła.

Oczywiście zakolak jest w to zamieszany, a argumentów że to nie była sprzedaż brak. Jednoznacznie to wygląda, jakby za skiny Ci dał kredyty i tyle. Waluta serwerowa to nie jest coś, co można sprzedawać i każdy o tym powinien wiedzieć, tak samo nie służy ona do takich wymian. To moje stanowisko w tej sprawie, pewnie lepiej temu przyjrzy się @  Szablo i reszta AC.

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Zarząd

4.png

Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja kara została skrócona!
Pozdrawia Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.