Skocz do zawartości

Odrzucone [Zbanowany] [Odwołanie] L2librians

Rekomendowane odpowiedzi

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry: L2librians

✘ Twój Steam ID: STEAM_1:0:16213003

✘ Admin banujący: Tobi

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga: 22 56 Cos takiego

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia: Nie pamietam

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Awp ns bhop

✘ Powód bana/mute/gaga: Ban : Podszywanie sie i NIBY OBRAZLIWY SKROT

✘ Link do demka, na którym otrzymałeś bana https://w35.gotv.pro/srv57103/auto-20220201-2229-awp_rp06.dem.zip

✘ Opis sytuacji:: Dostalem bana za jednorazowe Uzycie nicku mojego kolegi za pozwoleniem, Wiem nie ma czegos takiego jak pozwolenie ale czemu az tak dluga kara? az 7 dni za jeden nick na 2 sekundy? Druga rzecza jest to ze tobi na team speaku mi powiedzial ze sie zapytal roznych osob o co chodzi z skrotem "JM" Mialem taki nick  i to nie jest w zaden sposob obrazliwy nick, Jesli nie moge tego uzywac To nie mozna poprostu po dobroci przyjsc na serwa i mi to powiedziec?

Edytowane przez L2librians

• Moderator

Wiele razy dostaje info, że zmieniasz sobie Nicki i to nie była pierwsza taka sytuacja, gdzie podszywasz się, lub korzystasz z nie swojego nicku. O tym, że wyzywasz majcza potwierdziło mi kilka osób z serwera, w tym Majczu, a masz takie tendencje. Nie zdziwię się jeżeli teraz grasz na multi koncie i dalej łamiesz regulamin, przedłużanie i ciągle zażalenia na Ciebie od graczy + ostatnia sytuacja, która podsumowała Twoje przewinienia. W mojej opinii powinieneś sobie odpocząć od serwera.

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• AntyCheat

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

• Nasz człowiek! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.