Skocz do zawartości

Pozytywnie [Skarga] [TAICS<3]

Rekomendowane odpowiedzi

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry: Shelbi

✘ Nick podejrzanej osoby: TAICS<3

✘ Unique ID:cJjjzY4TNkTNM4fObi3RgA/fuFA=

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Dziś  Między 17-18 

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: Team Speak 3

✘  Opis sytuacji:  Admin Team Speak'a TAICS dodał mi rangę pod kanałową "Zakaz Wchodzenia" na większość kanałów Administracyjnych bez wiedzy tych Właścicieli kanałów np. u JM Marcello miałem dostęp do kanału i tai mi dał zakaz wchodzenia również bez zgody Marcella. Proszę o wymierzenie kary dla Admina   

✘ Link do demka/ssy z gry: unknown.png  Ten ss Został zrobiony po Fakcie Jak JM Marcelo  Dodał mi ponownie Dostęp do kanału. 

Edytowane przez AxA
  • Woow 1
  • +1 2

A więc tak po nadaniu ci grupy kanału i wyrzucenie cię z niego @ marcelo sam powiedział że dobrze. Wiem że musiałem się zapytać tego ów właściciela o zgodę. A z tym że dostałeś zakaz na wchodzenie na większość kanałów to jest zupełne kłamstwo ponieważ tak grupa została ci nadana na dany kanał a nie na kanały administracyjne. A wykopany zostałeś za to że byłeś toksyczny i prowokowałeś i sam musisz się z tym zgodzić. Więc raz ujmując wszystko to tylko źle zrobiłem że ci dałem zakaz wchodzenia na kanał. I dla mnie to jest jedyny błąd którego dokonałem.

• Woow 1

wUttevV.gif

• Zarząd

Rozmawiałem z @ marcelo i to co powiedział po tym jak wyrzuciłeś @ AxA  z kanału było powiedziane w innym kontekście. Co do rang zakaz wchodzenia na kanał @ AxA  dostał je na kilku kanałach a nie tak jak napisał na większości.

Skarga zostaje przyjęta!

• Nasz człowiek! 1

tPNn18z.png

• Zarząd

9.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.