Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie na redaktora [Łebshot]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Znajomość regulaminu (0-10): 8/10
Dlaczego Ty miałbyś zostać Redaktorem?: Chciałbym spróbować czegoś nowego, jest tylko jeden redaktor więc im więcej tym lepiej na tej randze. Tak mi się bynajmniej wydaje. 
Coś o sobie (min. 50 słów): Nazywam się Kuba i mam 17 lat. Chodzę do 3 klasy zawodowej na profilu mechanik pojazdów samochodowych. Lubię spędzać czas na forum jak i na serwerach. Interesuję się mechaniką oraz składaniem sporadycznie komputerów. Wydaje mi się, że mam dobrą opinię wśród innych aczkolwiek mogę się mylić. Liczę na pozytywnie rozpatrzone podanie. Pozdrawiam całą sieć Kill4U  
Twoje przykładowe prace (min.2): -

• Zarząd

Składasz podanie na redaktora, nie wrzucają żadnych swoich prac? Ok. To chyba mamy z fusów wywróżyć, na co cię stać i co potrafisz.

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.