Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina awp+bhop] [Domofon]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
✘ Wiek: 17

Nick: Domofon
 Min. 10 postów: 
Przepraszam ale nie byłem w stanie napisać 10 postów ale nadrobię.
✘ Min. 7 dni stażu na forum: staż na forum uzupełnię.
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK.
 Link do GT z przegranymi godzinami:  https://www.gametracker.com/player/domofon/91.224.117.35:27105/ Oraz wszystkie podobnie nicki typu TheNotDomofon to też ja :D Grałem też w 2019r-https://www.gametracker.com/player/domofon %23ULANI/91.224.117.35:27105/
 SteamID: STEAM_1:0:425487083
 Znajomość komend SourceMod'a: 8-10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:
Chciałbym zostać administratorem na serwerze ''AWP+NS+BHOP'' jestem aktywnym graczem a administratorem jeszcze lepszym!
Jestem ogarnięty, przestrzegam regulaminu, oczywiście mutacja posiadana więc problemów z głosem nie ma 
Bardzo potrzebny jest na tym serwerze administrator. Ogólnie strasznie mało adminów wbija na serwer więc przychodzę z ofertą nie do odrzucenia  
Ludzie z serwera mówili żebym się zgłosił na admina więc i jestem :D
Wiem że jestem krótko na forum ale chce wspierać mój ulubiony serwer.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): 20zł na składki.
 Coś o sobie (min.25 słów): ciężko będzie coś ciekawego napisać. Jestem: miły, nie lubię gdy jest głośnio, jestem przyjacielski, strasznie lubię grać w gry więc będę  aktywny na kochanym serwerze.

Mam nadzieje ze podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Domofon

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

Edytowane przez TheNotDomofon

• Moderator
Opublikowano (edytowane)

Na Nie 

- z tego co pamiętam dostałeś ode mnie kiedyś muta za kulturę, lub nawet bana

- słyszałem od pewnej osoby, że próbowałeś sprzedać kredyty, ale co do tego dowodów nie było, opinia paru graczy na -

-forum

@ TheNotDomofon , dostałeś bana na 4h, ponieważ zacząłeś odzywać się do mnie w nie odpowiedni sposób, a nie za "dzieciaki", jak było ze sprzedażą to nie wiem, ja dostałem info, że ciągle próbowałeś mu sprzedać kredyty i wpajałeś mu, że kupienie ze strony, czy tam na !sklepsms jest nielegalne

@ TheNotDomofon dzieci poprosiłem o uspokojenie się, co zrobiły, a ty zacząłeś odzywać się do tych "dzieci" w nie odpowiedni sposób

Edytowane przez Tobi
  • Przykro mi 1
  • +1 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

9 minut temu, Tobi napisał:

Na Nie 

- z tego co pamiętam dostałeś ode mnie kiedyś muta za kulturę, lub nawet bana

- słyszałem od pewnej osoby, że próbowałeś sprzedać kredyty, ale co do tego dowodów nie było, opinia paru graczy na -

-forum

dostałem muta za ''kulturę'' bo powiedziałem coś w stylu żeby się dzieci uspokoiły bo jak napisałem irytuje mnie to jak jest strasznie głośno.

a to ze podobno chciałem sprzedać kredyty to było tak że miałem 20k kredytów i jakiś dzieciak mnie ciągle prosił żebym mu dał ja mu odpowiadałem że nie dam no to odpalił płacz i mówił że na następny dzień się poskarży adminowi.

• +1 1

za tak

-przyjemnie sie gra 

-nie jest toxic

-mysle ze nadawałby sie na admina

• Super 1

na tak 

Dobry zawodnik 

pomocny  

ma dobry kontakt z graczami

nadaje sie na admina

• Super 1

jestem na tak

jest miły

zasługuje na admina

jak będzie trzeba zmutować to zmutuje

• Super 1

jestem na tak 

miły 

dobrze się z nim gra

nadaje się na admina

• Super 1

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.