Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie na Redaktora] [Blanc!k]

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Moderator

Wymagania:
- Wiek +15 ✔

- Dobra znajomość języka polskiego. ✔ 

-Minimalna ilość postów w przedziale od 15 do 30, Użytkownik powinien jednak wcześniej wykazać się znajomością języka w praktyce, bo sama deklaracja niekiedy nie wystarczy. ✔

- Nienaganna opinia u administratorów jak i graczy. ✔ / X

-Dyspozycyjność, kreatywność i minimalny staż na Forum (np. miesiąc) ✔

Wzór

Imię: Wojciech 
Znajomość regulaminu (0-10):  6.5/10
Dlaczego Ty miałbyś zostać Redaktorem?: Nie będę pisał zdania typu "jest jeden redaktor i chciałbym mu pomóc" " bo sądzę że ten argument już nie przemawia i jest troszkę Prze*****y więc spróbuję napisać coś oryginalnego. Wracając, Chciałbym połapać nowych doświadczeń, spróbować czegoś nowego. Aktualnie nie mam za dużo obowiązków i żadnych planów na najbliższe tygodnie a co za tym idzie będę spędzał więcej czasu na forum niż dotychczas a sądzę że aktywność na forum oraz  kreatywność   gra tutaj pierwsze skrzypce.
Coś o sobie (min. 50 słów): Mam 16 lat  jestem narodowości  polskiej. Mieszkam w Województwie świętokrzyskim w małej miejscowości . Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o profilu technik programista.  . Mój ulubiony kolor to żółty. Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak ; biegi, siatkówka jeśli chodzi o sporty zimowe to jazda na nartach. Moją ulubioną porą roku jest lato i zima , ponieważ uwielbiam ciepło i wakacje oraz śnieg i klimat świąteczny w tym same święta .Kocham podróżować i odwiedziłem już wiele pięknych państw. Mam tysiące marzeń do których cały czas dążę, a nawet niektóre zostały spełnione 

Twoje przykładowe prace (min.2): Nie dodawałem żadnych prac  w dziale  "redakcja" . Uważam że po samej treści podania można wywnioskować na co mnie stać  : - )

• Super 1

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

• Moderator

Na nie 

- brak znajomości języka polskiego 

- podanie nie jest tak cudowne jak opisuje autor

- epitety stosuje nawet w podaniu...

• Zarząd

@ Turtle wyjaśnił.

Brak dobrej znajomości języka Polskiego, tak jak napisałeś to w podaniu + brak prac.

• Super 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.