Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina surf+rpg] [arturitto]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Artur

Nick: arturitto

Link do GT z przegranymi godzinami   https://www.gametracker.com/player/Arturitto/91.224.117.81:27070/

SteamID STEAM_0:1:526168031

✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak

Znajomość komend SourceMod'a  7 trudno mi stwierdzić na ile. Znam podstawowe komendy i byłem na jakiś czas adminem

Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:  Gram na serwerze od jakiegoś czasu i bardzo często spotykam cheterów. To co się działo wczoraj wieczorem około godziny 21 bardziej przypominało serwer HvH niż surf+rpg uważam że na serwerze powinno być więcej adminów a ja mógłbym być jednym z nich tym samym pomógł bym serwerowi z zwalczaniem cheterów i osób psujących rozgrywkę

Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):  Tak 11 zł co miesiąc

Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Artur uczęszczam do 8 klasy w wolnym czasie lubię grać w piłkę nożną ,spotykać się z znajomymi. Większość wolnego czasu  i tak   spędzam na serwerze. W tym roku stoję przed wyborem szkoły najprawdopodobniej będzie to szkoła branżowa na kierunku Kierowca-mechanik.

-staram się udzielać na forum i jestem zarejestrowany od 13 stycznia

-z tego co wiem nie mam ostrzeżeń na koncie

-staram się dawać dobry przykład graczom pomimo że kiedyś zdarzyło się dostać bana za źle rzucony granat i jestem dosyć rozmowny  (będę starał się trochę mniej odzywać) :)

-posiadam konto CS GO z statusem Prime

-Na serwerze są dni w których spędzam po 8 godzin a są takie że 2 zależy od dnia ale staram się być przynajmniej te 2/3 godziny  dziennie teraz zaczynają się ferie więc czasu będzie na pewno więcej

Edytowane przez arturitto
  • Super 1
By Tobi,

Składka wynosi 11zł/msc

• Junior Moderator

Jestem na Nie

-Twoja reputacja na serwerze jest dość słaba (-)

-Już ci się zdarzyło dostać parę Banów (-)

-Jesteś konfliktowy (-)

-Nie spełniasz wymagań (-)

-Często wdajesz się w bezsensowne dyskusje (-)

-prowokujesz innych (-)

-Reszta na (+)

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.