Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina awp+bhop] [chinski]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: wiktor
✘ Wiek: 16

Nick: chinski
 Min. 10 postów:  nie mam 

✘ Min. 7 dni stażu na forum: nie mam  chyba ale czeje
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: tak

Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): nw wiem jak to zrobic ale jak mi powecioe to zroibie i wysle
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:1:585266472
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 2 bonie zjmowalem sie nigdy tym
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: bo chialbym byc adminem po to zeby pomagac iinym ludziom jestes aktywny sie mysle ze sie nadaje
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): nie zabardzo

Coś o sobie (min.25 słów): Wiktor i mam 16lat.Interesuję się grami,komputerami oraz motocyklami.Lubię jeździć na rowerze i grać w gry na komputerze.Jestem leniwy,spokojny,nie lubię gdy inni ludzie robią mi coś czego ja nigdy bym im nie zrobił (np. wyzywają bez powodu),mam tendencje do robienia wielkiego problemu z nawet najmniejszej sprawy,miły,sympatyczny,zazdrosny,nie lubię gdy ktoś się nie ze mną nie zgadza,mam poczucie humoru,pomocny,pomysłowy,uparty i tolerancyjny,kreatywny

--<<
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
W miejscu twój nick w temacie masz napisać swój nick [Podanie na admin] [debest]

Jeżeli zależy Ci na pozytywnym rozpatrzeniu to napisz to ładnie :)
--<<
TEKST MIEDZY --  USUŃ! TE INFORMACJE SĄ TYLKO DLA CIEBIE!!!!!

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

nie wiem jak XD

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.