Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o redaktora] [Blanc!k]

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Moderator

Wymagania:

- Wiek +15: ✓ 

- Dobra znajomość języka polskiego: ✓ 

-Minimalna ilość postów w przedziale od 15 do 30:   

- Nienaganna opinia u administratorów jak i graczy: 

-Dyspozycyjność, kreatywność i minimalny staż na Forum (np. miesiąc): 

Imię: Wojciech
Znajomość regulaminu (0-10): ( 6.5-10 ) 

Dlaczego Ty miałbyś zostać Redaktorem?: Chcę się wykazać, połapać nowych doświadczeń, spróbować czegoś nowego. Aktualnie nie mam za dużo obowiązków i żadnych planów na najbliższe tygodnie a co za tym idzie będę spędzał więcej czasu na forum niż dotychczas. Chciałbym również być pomocną ręką dla obecnego i jedynego redaktora, przyda mu się jakaś pomoc. Uważam, że jestem pomocny w miarę swoich możliwości, bezkonfliktowy dzięki czemu nie mam żadnych niewyjaśnionych spraw z czytelnikami forum. Staram się wykonywać prace estetycznie tak, aby cieszyć oko użytkownika, znam podstawy programów graficznych. Tak jak napisałem wyżej jestem bezkonfliktowy oraz mam umiejętności pracy w grupie.
Coś o sobie (min. 50 słów): Nazywam się Wojciech, mam 16 lat. Jestem wysokim blondynem o niebieskich oczach. Jestem narodowości  polskiej. Mieszkam w Województwie świętokrzyskim w małej miejscowości. Staram się wnosić do mojego życia wiele pozytywnej energii i zapału. Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o profilu technik programista. Mój ulubiony kolor to żółty. Jak każdy człowiek mam wady i zalety. W moim przypadku przeważają zalety. Jestem osobą towarzyską, lubię poznawać nowych ludzi i nie wstydzę się z nimi rozmawiać. Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak : biegi, siatkówka jeśli chodzi o sporty zimowe to jazda na nartach. Staram się też być miłym człowiekiem lecz nie zawsze to wychodzi. Bardzo lubię pomagać ludziom w trudnych sytuacjach ponieważ sprawia mi to przyjemność gdy ktoś jest szczęśliwy. Jestem optymistą, zawsze patrzę na świat z dobrej strony. 
Twoje przykładowe prace (min.2):  ↧ 

• Super 1
By  SOKU,

Dostajesz szansę i mam nadzieje że dobrze ją wykorzystasz. ;)

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

• Moderator

Tak szczerze, to tematy, które ostatnio robiłeś były ciekawsze i dłuższe, podanie napisałeś porządnie, więc tym razem na Tak

+ podanie 

+ poprawa, z tą nienaganną opinią u administracji, to wcześniej było różnie, ale na ten moment przynajmniej w moich oczach się poprawiłeś 

+/- znajomość regulaminu, to musisz wykuć na blachę

• Dzięki! 1
  • +1 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Moderator

Jestem na tak, przyda się redaktor z wolnym czasem ;)

+ Podanie

+ Aktywność

+ Fajne pracę zacząłeś dodawać.

+/- stosunki z administracją forum

• Dzięki! 1

• Urlop

Ja jestem na Nie.

- Interesujesz się działem redaktorskim od zaledwie 6 dni i już piszesz podanie?

Jest to duża odpowiedzialność oraz trzeba mieć pomysły itp. a narazie twoje prace krążą o kosmosie i tym podobne. Moim zdaniem powinieneś jeszcze trochę popisać w owym dziale abyś pokazał wszystkim na forum że masz chęci do bycia redaktorem kill4u.

- Nie znosisz krytyki innych. 

Ostatnio na forum pokazałeś nam kiedy robiłeś grafiki że nie znosisz krytyki innych. Co by było gdyby komuś się nie spodobała twoja praca? Mam nadzieję że nie będzie sytuacji jak wcześniej że się pogniewasz na wszystkich i zrezygnujesz z robienia czegokolwiek.

+ podanie

• Lubię to! 1

Jestem na tak

++++++podanie
+aktywny
+dobra opinia
+fajne prace dodajesz
+wiek

powodzenia:pepeJAM:

• Super 1

• Zarząd

12.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

• Dzięki! 1

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.