Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Urlop

X4XnHlL.png

✘ Nick z gry: @  SkilleN

✘ Nick podejrzanej osoby: @   AxAONLY MIRAGE #2

✘ Steam id(podejrzanej osoby): STEAM_1:0:172969913

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 7:7 do 10:11

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: OM #2

✘  Opis sytuacji: Admin AxA nie reaguje na pobyt cheatera w jego teamie. Byłem w tym samym teamie i po kilku "clutch'ach" gracza o nicku SzybkiMaciek, stwierdziłem że przydała by się poprawna obserwacja danego gracza więc wbiłem sobie na sm_ukryj. Admin AxA sobie normalnie grał i nic z tym nie robił. Nie jest to jego jedyny wybryk.

✘ Link do demka/ssy z gry: http://751613.node52.pukawka.pl/dem-de_mirage-1645221778-1645225045.zip

*Skargę piszę dopiero teraz bo nie pamiętałem godziny z demka i musiałem w bansach szukać*

Edytowane przez SkilleN

• AntyCheat

No to akcja wyglądała, tak że Admin AxA wszedł na serwer i normalnie gościu (cheater) sobie mówił, że jak go zbanują to, aby tam pisali, żeby mu dali UB. 

Po chwili gracze mówili, ze AxA to admin, a ten (cheater) dalej mówił, żeby zobaczyli jak gra itd. ( No w takim stylu, żeby zobaczyli, jakie ma haxy).

Parę rund później, tak jak SkilleN napisał AxA dalej nie sprawdzał gościa. 

Jak SkilleN go zbanował i spytał się go, czemu nie sprawdza typa to on powiedział, że dopiero wszedł na serwer, z czego wszedł dużo wcześniej. 

Moim zdaniem Admin nie reaguję na nic i tylko sobie gra jakby był zwykłym graczem.

Admin zostaje zdegradowany! 

• Woow 1

• AntyCheat

9.png
Temat został zamknięty przez AntyCheat`a bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.