Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie o AC [Tobi]

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

X4XnHlL.png

Wzór:

Nick: Tobi

Imię: Tobiasz

Steam ID: STEAM_1:1:600387566

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum:

2-4 godziny aktualnie, czyli czas kiedy siedzę na kompie po szkole, a tak to wchodzę co chwila na telefonie. Według mnie w odwołaniach nie ma, aż takiego ruchu, aby potrzebna była większa ilość czasu.

Opisz siebie: Cześć jestem Tobiasz, lubię jeść, chodzić spać o 4 nad ranem, ulubione danie, to kebab na mieście i pierogi ruskie dziadka. Ostatnio zacząłem chodzić na siłownie, z góry polecam, bo w takich miejscach jest zupełnie inna atmosfera i już po 2 treningu czujesz się jak u siebie, chyba że to efekt tego teścia o @   TAICSONLY MIRAGE #2. Kiedyś dużo ćwiczyłem, np. lekkoatletykę, koszykówkę, piłkę nożną, bjj, judo (ale krótko) i pasjansa przez internet.

Dlaczego akurat Ty: Jestem aktywny na forum, mam kontakt z graczami, wchodzę na serwery i ogólnie, to trochę ogarniam trochę te chaxy i chyba nigdy nie miałem sytuacji, żebym kogoś źle zbanował.

Czy miałeś styczność z sourcebans: Nie, ale nic trudnego do ogarnięcia

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów: W skali od 1-10 dałbym sobie 9/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach:

Grałem na: Lucky Charms, osiris'y, cracki otc, crack skeet'a (tak zwane gamesense.pub, kiedyś najlepsze cheaty do hvh i legit, a teraz tak to się rozwinęło, że wszystko zależy od AA, resolver itp) zdarzyło mi się u kolegi na Never Lose (płatne, sam bym nie kupił, a gdzie tam), LegendWare i jakieś inne cracki sezonowe.

Kontakt: Steam, Forum no i ts3

Wymagania:

Znajomość ortografii: ✓

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu: ✓

Posiadane 60 postów: ✓

Umiejętność czytania ze zrozumieniem: ✓

Znajomość regulaminu: ✓

Minimum 16 lat: zaraz będzie

Brak ostrzeżeń na forum: ✓

Platforma Steam bez bana: ✓

Doświadczenie w ocenie rozpisywaniu demek: 

Więcej niż 750 godzin w CS:GO: ✓

Edytowane przez Tobi
  • Super 1
  • Lubię to! 1
By Turtle,

Na prośbę odrzucam 

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

Na tak 

+/- wiek

+ forum

+ umie w regulamin

+ umie ocenić demko 

- IQ

+ chromosomy 

Edytowane przez TAICS
  • Super 1

wUttevV.gif

Na nie

-nie potrafi ocenić czy gracz jest odpalony

-aktywność

• Haha 1
  • Woow 1

• Moderator

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.