Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie o AntyCheat'a [SkilleN]

Rekomendowane odpowiedzi

• Urlop

X4XnHlL.png

Nick: SkilleN

Imię: Kamil

Steam ID: STEAM_0:1:225288044

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: ponad 4 godziny dziennie. Mam dużo czasu wolnego.

Opisz siebie: Mam na imię Kamil, mam 21 lat i mieszkam w Brukseli. Na co dzień gram w gry typu FPS jak CS:GO, R6, PUBG itp. Lubię także uprawiać sport jak piłka nożna, koszykówka oraz piłka ręczna.

Moja ulubiona nutka to SB Maffija x 2115 - Proste fakty a moim ulubionym streamerem zagranicznym jest iShowSpeed. Lubię spędzać ponad 3 godziny dziennie na TikToku :p

Dlaczego akurat Ty?: Miałem już styczność z sourcebans przez długi czas oraz myślę że poprawiłem swoje zachowanie po ostatnich akcjach.

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Tak, miałem AC na k4u przez długi czas i dobrze mi było na owym stanowisku, nie było żadnych problemów.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 10/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak, na CS:GO non-steam grałem na różnych .dll (wh, silentaim, Anti AA, auto bhop itp.)

Kontakt:

Steamhttps://steamcommunity.com/id/Sheeeeeesh5

Discord - SkilleN#5950

Teamspeak3 - ts.kill4u.pl (SkilleN)

Forum

Edytowane przez SkilleN
  • Super 2
  • Lubię to! 1

• Właściciel

12.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.