Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina surf+rpg] [LordVoldemort]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek
✘ Wiek: 17

Nick: LordVoldemort
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): 
https://www.gametracker.com/player/Lord_Voldemort/91.224.117.81:27070/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:1:617444772
✘ Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 8/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Jestem często na serwerze,pomagam ogarniać grę oraz często się udzielam,mam dobrą opinię na serwerze.Posiadam już Helpera więc pora na coś nowego.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): 11 Zł miesięcznie 
 Coś o sobie (min.25 słów): Prowadzę sportowy tryb życia,często można mnie spotkać na turniejach piłki nożnej,od jakiś 3 miesięcy interesuje się ASG,zacząłem jeździć na różnego typu strzelanki. Interesuję się również informatyką niekiedy przed kompem spędzałem nawet po 15h. Wrocław moje miasto imprezy,melanże itp te sprawy.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie 

logo.png.5e2b454169aff319891b842ebde0784

• Super 3

Na TAK:

+Składka

+Pomocny i miły dla graczy

+Aktywność

Nie spotkałem się z jakimkolwiek negatywnym zachowaniem ze strony Voldemorta zarówno przed, jak i po tym jak otrzymał rangę helpera, jest ogarniętą osobą i zdecydowanie zasługuje na rangę admina, powodzonka <3

• +1 1

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.