Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OnlyMirage#3] [ YTRudak]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Czarek
✘ Wiek: 15

Nick: Rudak
 Link do GT z przegranymi godzinami *KLIKNIJ TUTAJ*(min 10h): 
https://www.gametracker.com/player/Rudak/91.224.117.29:27060/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:0:514443117
 Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 5
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:
 jest mało adminów praktycznie ani jednego nie widziałem i w dzisiejszym dniu byłem świadkiem jak 3 cheaterów było na serwerze napisałem do adminiestracji na DC i nikt nie odpowiedział ja bym ciągle odpowiadał i pomagał innym, lecz potrzebuje pomocy przy ogarnięciu komend 
✘ Czy posiadasz konto z zakupionym statusem PRIME?: Tak
 Coś o sobie (min.25 słów): 
mam na imię Czarek i jestem rudy mam piegi lubie cs oraz w rp i jeździć na rowerze mieszkam w województwie lubelskim oraz miałem tutaj konto ale zapomniałem hasła :( nazwa to CHYBA Rudak albo rudak ale nie wiem :(. mam pieska chodzę do szkoły średniej. Bardzo lubię ten serwer i chciałbym żeby każdy kto na nim gra miał równe prawa itp żeby nikt nikogo nie wyzywał ani żeby nie było cheaterów itd.
Mam wielką nadzieje że mi dacie szanse ponieważ chciałbym się nauczyć bycia adminem oraz pomóc temu serwerowi :D

Edytowane przez YTRudak

• Donator

Na NIE

+/- SM
- GT
- Podanie (jest w 50% skopiowane z poprzedniego podania)

Jestem na Nie 

- GT

+/- SM

- administracja jest praktycznie codziennie i nie wydaje mi się żeby była jej mała ilość 

- podanie połowicznie skopiowane z poprzedniego 

11.png
Temat został zamknięty przez Opiekuna bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.