Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie na Junior Moderatora [Łebshot]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Imię: Jakub
✘ Wiek: 17
✘ Doświadczenie: Brak, ale szybko się uczę
✘ Znajomość regulaminu (0-10): 6/10 oczywiście się podszkolę
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: 4-6h
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Tak
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?: Jestem dość aktywny na forum. Staram się poświęcać tyle samo czasu na forum jak i na serwerze. Praca j'ma moim zdaniem nie wydaję się trudna więc nie powinienem mieć problemów z ogarnięciem tego wszystkiego
✘ Coś o sobie (min. 100 słów): Nazywam się Jakub i mam 17 lat. Chodzę do zawodówki na profilu mechanika. Mieszkam w województwie mazurskim, niedaleko miasta Olsztyn. Interesuję się mechaniką oraz komputerami. Lubię spędzać czas na serwerach oraz forum i rozwijać się w swoich zainteresowaniach. Wydaję mi się, że opinię wśród graczy mam dobrą, aczkolwiek nie jestem pewien. Niedługo kończę szkołę i mam w planach jeszcze więcej czasu poświęcać na Kill4U :D 

Pozdrawiam całe Kill4U <3 

• Nasz człowiek! 1
  • Haha 3
  • Przykro mi 1
By  SOKU,

Bogata historia warnów, niepowalająca aktywność no i....

• AntyCheat

Jestem jak na razie na NIE

-Podanie takie sobie 

-Twoja aktywność - Zawsze jak piszesz podanie, to wchodzisz na ts'a/forum czy coś, żeby się pokazać, że jesteś aktywny, a tak na prawdę nie jesteś //

-Regulamin - Jeśli znasz go 6/10 a chcesz pełnić funkcję JM'a, to ewidentnie za mało 

//Jeśli poprawisz sobie te 3 minusy, które wypisałem to będę na TAK 

Pozdrawiam :) 

• Moderator

Jestem na nie, a dlaczego?

Dlatego, że możesz nawet 100x dziennie wchodzić na forum, ale to nie znaczy, że jesteś aktywny. Jeśli kiedyś miałeś ostrzeżenie, że coś źle zrobiłeś, to aby pokazać, że już ogarniasz musisz znowu zrobić to samo, tylko tym razem poprawnie. Fakt praca jm'a nie jest aż tak wymagająca jeśli masz chęci i dobrze, że je masz, ale w momencie, gdy nie wiesz gdzie coś znajduje się na forum, albo robisz coś za co dostajesz warna, to czemu masz dostać rangę, która wystawia warny za takie rzeczy, które ty sam robiłeś, w takiej sytuacji może być dla Ciebie ciężka. Dążę do tego, że według mnie musisz najpierw pokazać, że to co kiedyś zrobiłeś źle, teraz umiesz robić poprawnie, lub zrobić coś kompletnie innego, ale pokazać, że już ogarniasz, same pytanie dnia codziennie jako aktywność, to za mało jeśli już kiedyś coś przeskrobałeś.

-podanie, powinno być ono dłuższe i staranniejsze, zobacz na podania na jm innych osób, które się dostały i zobacz co następnym razem możesz poprawić, ale od kogoś nie zgapiaj

-wcześniejsze warny

-pisanie podania bez wcześniejszego pokazania, że się poprawiłeś

Jedyny + jaki mogę Ci na ten moment dać, to że nie obraziłeś się jeszcze za wcześniej odrzucone podania i dalej próbujesz, czy skutecznie, czy nie, to masz chęci, drugi to wiek i taki +/- za regulamin.

6 godzin temu, Lebshot napisał:

Pozdrawiam całe Kill4U <3 

Dzięki też pozdro

Edytowane przez Tobi
  • Nasz człowiek! 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Junior Moderator

Niestety jestem na Nie ;/ 

- Podanie nie jest napisane najlepiej (-).

- Brak dojrzałości, znajomości regulaminu i odpowiedzialności pod wieloma aspektami (-).

- Brak znajomości interpunkcji, ortografii też (-).

- Słaba aktywność na forum (-).

- Podanie (-), chyba chcesz przekonać użytkowników forum do swojego podania, a nie ich zniechęcić. W tym wypadku są to ledwo 2 zdania, które wyglądają fatalnie i odrzucają od niego, zamiast przyciągać. 

Zacznę od początku. Dawno nie widziałam tak krótkiego podania na jakiekolwiek stanowisko. Brak jakiejkolwiek aktywności, więc nie ma na czym oprzeć swoją opinię poza tą skromną wypowiedzią. Podanie napisane na kolanie, nie spełniasz podstawowych wymagań. Aktywność na forum, również znikoma. Brak jakiejkolwiek pracy, poprzednie podanie na jm składałeś w grudniu 2021 i od tego czasu  nie zrobiłeś nic, aby tym razem dano Ci szansę. Zapoznaj się trochę z regulaminem forum oraz  z jego funkcjonowaniem, bądź trochę aktywniejszy, pokaż, że ci zależy.

Pozdro 

Edytowane przez Blancik

0959-niezniszczalnistatham-i-stallone.gi

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Właściciela bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z osobą zamykającą temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie, kolejne podanie możesz napisać za 14 dni!
Pozdrawia Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.