Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja kill4u!

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator Sieci
Opublikowano (edytowane)

Kartka_z_kalendarza_v2.png

Witajcie!

Rozpoczęła się szybka  rekrutacja na nasze serwery Kill4u.pl!

Rekrutacja będzie trwać do końca sierpnia 2022 roku!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czym jest szybka rekrutacja?

Szybka rekrutacja to po prostu zmniejszenie wymagań oraz rekrutacja na WSZYSTKIE SERWERY!!!

Nie trzeba będzie pisać osobno podań do końca Sierpnia!

Dodatkowo za zgłoszenie się dostajesz 10 DNII DARMOWEGO ADMINA! (Jeśli podanie zostanie przyjęte)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wymagania: 

✘ Min. 15 lat 

✘ Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze

✘ Dobra opinia wśród graczy

✘ Minimalnie 3 sensownych postów na forum

✘ Brak ostrzeżeń na koncie (warnów)

✘ Aktywne przebywanie zarówno na serwerze jak i pojawianie się na forum

Wzór:

✘ Nick:

✘ Imię: 

✘ Wiek: 

✘ Serwer:

✘ Link do GT z przegranymi godzinami:

✘ SteamID:

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:

✘ Coś o sobie (min. 3 zdania):

Podanie rozpatruje Junior Admin wzwyż!

Rekrutacja nie obejmuje serwerów nienależących do Kill4u.pl !

┏╋━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╋┓

Rekrutacja trwa do  do 31 Sierpnia do godz. 23:59!

Zapraszamy do składania podań!

┗╋━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╋┛

Pozdrawiamy Administracja KILL4U.

X4XnHlL.png

Edytowane przez NeesquiK
  • Nasz człowiek! 1
  • Super 2

Screenshot_1.png

✘ Nick:Leonardo Di Bakugini

✘ Imię: Michał

✘ Wiek: 15

✘ Serwer:OM2

✘ Link do GT z przegranymi godzinami://www.gametracker.com/player/Leonardo Di Bakugini/145.239.23.162:28010/

✘ SteamID:STEAM_1:0:492624616

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:6/10

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zostać adminem #OM2 , ponieważ gram dosyć sporo na tym serwerze i również  jest sporo cheaterów. Zostałem nominowany (ochrzczony) przez adminów z #om2 Tomaszinia, Namerxrd na tą posadę.

✘ Coś o sobie (min. 3 zdania):

Siema jestem Michał inni znają mnie jako Leonardo Di Bakugini , pochodze z wojewódzctwa łódzkiego z bardzo małej miejscowości chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej, ale zamierzam pójść do technikum na kierunek logistyczny. PS mam nadzieje że szkoła spełnij moje wymagania. Moim hobby jest piłka nożna i wychodzenie ze znajomymi na wiadro :).

Fascynuje się każdym rodzajem muzyki i lubię go słuchać. Moimi ulubionymi grami są cs:go i liga :D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 

~~Leonardo

• Nasz człowiek! 1
  • Super 2
  • Haha 1
By  NeesquiK,

przyjmuję, zgłoś się na ts w celu przepytania z komend.

✘ Nick:Maxerek

✘ Imię: Krystian 

✘ Wiek: 21

✘ Serwer:onm2

✘ Link do GT z przegranymi godzinami:https://www.gametracker.com/player/Maxerek/145.239.23.162:28010/

✘ SteamID:STEAM_1:1:148398107 

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:6

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:Zauważyłem że ostatnio bardzo spadła aktywność administracji i nie ma kto pilnować serwera

✘ Coś o sobie (min. 3 zdania):Heja,jestem Krystian mam 21 lat (jedną nogą w grobie już :D).po za csem gram od 10 lat w Rugby(mało znany sport w Polsce) hobbystycznie motorki  zbieram na Yamahę literka :D będzie ogień,Podanie już składałem na Admina ale niestety wypadła mi nie planowana delegacja i odpuściłem teraz mam dużo czasu i myślę że podołam zadaniu.Pozdro 

• Nasz człowiek! 1
By  Lou,

Przyjmuję, zgłoś się w celu przepytania z komend.

✘ Nick: [nshh.cfg]

✘ Imię: Jakub

✘ Wiek: 15

✘ Serwer: AWP + NS + BH

✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/📁[nshh.cfg]/91.224.117.35:27105/ (mało godzin gram bo nowe konto ale praktycznie codziennie jestem na serwerze)

✘ SteamID: STEAM_0:1:659705374

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 6,5/10

✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: poniewaz nigdy nie bylem adminem na zadnym serwerze i chcialem sprobowac, i rowniez bede pilnowal graczy i czy stosuja sie do regulaminu serwera.

✘ Coś o sobie (min. 3 zdania): Jestem Kuba mam 15lat chodze do 8 klasy podstawówki (zaraz pisze egzamin btw xd) jestem dosc niesmiały i zamkniety w sobie ale planuje to zmienic, interesuje sie motoryzacją i moj cel zyciowy to byc mechatronikiem :)

• Nasz człowiek! 1
By  NeesquiK,

Odrzucam.

Cytat

✘ Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze

✘ Minimalnie 3 sensownych postów na forum

✘ Aktywne przebywanie zarówno na serwerze jak i pojawianie się na forum