Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Piotr
Nick: NoName Kill4u.pl
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/NoName Kill4u.pl/91.224.117.81:27070/
SteamID: STEAM_1:1:205922545
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 6 (jak nie musze robić pluginów)
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: bo nie ma adminów pokazuje na liście adminów 0/3 adminów oraz chciałbym pilnować dzieci
Składka?: jasne że tak (zależy ile)
Coś o sobie (min.30 słów): jestem Piotr, byłem adminem na czterech serwerach spędzam na grze w csgo około 3h dziennie, gram w gta V i mam tam 300k 
mam chęć grania na serwerach kill4u, posiadam dobry gamingowy sprzęt myszka tylko słaba mam obecnie kolorowe ledy i jestem aktualnie przeziębiony a więc jak będą osoby to będę grać do 4.00 na serwie
mam dużo punktów na serwie znam około 12 komend sm uczę się lepiej jeździć na snowboardzie nartach oraz łyżwach na łyżwach jeżdżę rekreacyjnie pływactwa się też uczę dobrze mi idzie język Rosyjski
za dużo się go nie uczę ale nawet nawet, mam głośnik JBL GO 2 oraz mieszkam na Śląsku mam tu dziewczynę oraz dwóch braci i dwie siostry zawsze mogę na nie i na nich polegać, często mi przechowują np hajs
kompa  głośnik i inne takie mam talent rysowania i wyłapywania hackerów u brata grałem na hacksach słucham rapu i metalu mam słuch muzyczny oraz ładnie śpiewam.

Edytowane przez Ksajoo
  • Haha 1

• Właściciel
Właściciel

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.