Skocz do zawartości

[Uniewinniony] [Odwołanie] ManekiNeko

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: ManekiNeko

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_1:0:455189005

✘ Admin banujący:  

DODATKOWE INFORMACJE:
  • Administrator został usunięty

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 18.12.2019 | 17:49

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 14 lub okolice

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage #1

✘ Powód bana/mute/gaga: Wallhack

✘ Link do demka z mapy lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*: Demko nie zapisało się.

✘ Opis sytuacji*: Jestem uczciwym graczem nie używającym wspomagaczy z uwagi na fakt że świetnie sobie bez nich radze, ciężko mi opisać za co mogłem dostać bana, ale stwierdzam że nie zebrano na mnie nawet małej ćwiartki dowodów tylko zostałem zbanowany za jedną akcje.  Proszę o rozpatrzenie mojej gry ponownie i szybkiego UB

XD

- 50 killi podczas jednej mapy i wtedy miales dostac bana za granie obv, ale wyszedles po tym jak grajac w enemy powiedzialem, ze zaraz polecisz.. natomiast na następny dzień z 50 killi i kd ratio ~5.00 zrobiły się staty 7/5 :))

- co ty wgl za odwołanie napisałeś, ani demka, ani podanej osoby która cie zbanowała i bana dostałeś na only mirage #2 a nie #1 

- nie posiadasz prime 

- proszę o link do demka wtedy ci je ładnie rozpiszę. 

- dodatkowo posiadasz konto na forum z czitami

Edytowane przez kanzeyo

XD

- 50 killi podczas jednej mapy i wtedy miales dostac bana za granie obv, ale wyszedles po tym jak grajac w enemy powiedzialem, ze zaraz polecisz.. natomiast na następny dzień z 50 killi i kd ratio ~5.00 zrobiły się staty 7/5 :))

- co ty wgl za odwołanie napisałeś, ani demka, ani podanej osoby która cie zbanowała 

- nie posiadasz prime 

- proszę o link do demka wtedy ci je ładnie rozpiszę. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

popraw błędy, zamieść demko i wstaw odwołanie ponownie bądz edytuj aktualne

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Co ty bredzisz chłopie nie mówiłeś nic albo przynajmniej nie miałem okazji tego usłyszeć że zaraz polece XD nikt nie oskarżał mnie na serwerze o wH mimo gromowych statystyk, skoro mnie zbanowałeś miałeś swoje powody, ale ja bez skazy moge ci dać linki do odwołań moich gościu, bo zaczynasz farmazonić o czymś co w ogóle nie mialo miejsca, przestudiuj lepiej moje poprzednie rozgrywki, bo demka nie ma ze zdarzenia co juz wyraźnie powiedzialem i nie odebrales tego tak jak powinieneś, więc? nie ma demka osądź na podstawie poprzednich mam ci je też linkować?

Dodam że to chyba najgorsze uzasadnienie cheatów jakie widzałem (50 killi na jednej mapie)

Edytowane przez extazyjny

Napisano
Autor tematu
(edytowane)
4 minuty temu, extazyjny napisał:

Co ty bredzisz chłopie nie mówiłeś nic albo przynajmniej nie miałem okazji tego usłyszeć że zaraz polece przecież prowadziłeś ze mną rozgrywkę jak wszedłem na serwer bez zarzutów następnego dnia.  nikt nie oskarżał mnie na serwerze o wH mimo gromowych statystyk, skoro mnie zbanowałeś miałeś swoje powody, ale ja bez skazy moge ci dać linki do odwołań moich gościu, bo zaczynasz farmazonić o czymś co w ogóle nie mialo miejsca, przestudiuj lepiej moje poprzednie rozgrywki, bo demka nie ma ze zdarzenia co juz wyraźnie powiedzialem i nie odebrales tego tak jak powinieneś, więc? nie ma demka osądź na podstawie poprzednich mam ci je też linkować?

Dodam że to chyba najgorsze uzasadnienie cheatów jakie widzałem (50 killi na jednej mapie)

Prime powinien być obiektywnym spojrzeniem a nie z góry zakładającym że ktoś cheatuje

• Właściciel
Właściciel

Powiem tyle jeżeli ktoś po ilości kili stwierdza ze jest chesterem to pozdrawiam, @extazyjny  masz 24h na dostarczenie demka.

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Proszę bardzo o to wszystkie demka z mapy mirage w czasie otrzymania mojej banicji 

http://599.gotv.pro/srv49878/auto-20191218-1709-de_mirage.dem.zip godzina 17:09-17:52, jak widać jest ono z zupełnie innego serwera, gdzie nie biore udziału w rozgrywce w określonym czasie

poprzednia gra na mirage to czas  15:52-16:32 natomiast następna gra to 18:26, czyli jak widać demko się NIE zapisało 

http://599.gotv.pro/49878?data=2019-12-18 a o to link gdzie można zobaczyć że demka faktycznie nie ma z serwera. 

Na Żadnej mapie nie cheatowałem nie masz żadnych dowodów że wspomagałem się czym kolwiek więc przestań używać terminu cheater typie

Weteran

uniewinniony.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.