Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina] [︻芫══一 Stalker 72]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Mateusz
Nick:  ︻芫══一 Stalker 72
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/︻芫══一 Stalker 72/91.185.185.117:27050/
SteamID: STEAM_1:0:517871364
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: !ban (nick) - banuje gracza: czas minuty a 0 to perm,  !mute (nick) - wycisza gracza: czas w minutach,  !gag - wycisza gracza na chat: minuty: 0 perm,  !silence (nick) - mute i gag na raz: minuty 0 perm,  !unmute (nick), !ungag (nick), !kick (nick) (powód) - wyrzuca z serwera gracza, 

To moim zdaniem wszystkie najważniejsze komendy, jesli bedzie trzeba naucze sie nowych :)
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Jestem często na serwerze, jak gram (codziennie) to jest jakiś "odpał" i jesli nie ma admina to ludzie piszą do np. ciasnego żeby wszedł i zbanował, a ja na serwerze gram cały czas kiedy jestem w CS, więc bym pilnował czy nikt nie oszukuje i nie psuje innym gry, dużo graczy na serwerze mnie lubi bo wprowadzam miłą atmosfere np. J4ku8. No i temu myślę, że bym pasował jako administrator.
Składka?: Reklamy itd, a jak coś trzeba oplata czy coś to oczywiscie.
Coś o sobie (min.30 słów): Mam na imie Mateusz, mam 16 lat. Na serwerze gram bo lubie i znam tam już dużo osób, jestem kulturalny i odpowiedzialny, jak mam jakieś zadanie to je wykonuje dobrze. Problemy staram sie rozwiązywać nie powiększać. Lubie grać w CS, ponieważ sprawia mi to przyjemność. Jeśli dostałbym tą range (Admin), starał bym sie, żeby serwer był jak najbardziej "czysty" - bez odpałów, którzy niszczą innym gre.

Edytowane przez ︻芫══一 Stalker 72

• Właściciel
Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.